Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 22 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan numaralar…

İnternet üzerinden oynanabilen Çılgın Sayısal Loto'da 90 rakam arasından seçilen 6 rakamın doğru tahmin edilmesi sonucu büyük ödüle hak kazanılıyor. Çılgın Sayısal Loto'da sonuçlar açıklandı. Yenilenen formatı sonrasında bu akşam yapılan 9. Sayısal Loto çekilişinin sonuçları haberimizde...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 22 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan numaralar…

Çılgın Sayısal Loto'nun son çekilişinde de 6 doğru rakamı bilen çıkmamış ve büyük ikramiye devretmişti. Her hafta büyük ödüllerin dağıtıldığı Çılgın Sayısal Loto'da gecenin sonuçları belli oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI 22 AĞUSTOS

Milli Piyango tarafından bu akşam düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'nun 9. çekiliş sonuçları belli oldu.

Kazanan numaralar; 1-70-55-8-18-51 Joker 36

SAYISAL LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.