Sözcü Plus Giriş

Anneler Günü’nde eşi ve oğlundan dayak yedi

İstanbul Esenyurt’ta, Anneler Günü'nde bir kadının evinin balkonunda kocası ve oğlu tarafından darp edildiği anlar kameralara yansıdı. Feryat edip çevreden yardım isteyen kadın, eşinden ve oğlundan şikayetçi olmadı.

Güncellenme: 14:33, 09/05/2021

Anneler Günü’nde dehşete düşüren olay Esenyurt Çınar Mahallesi'nde yaşandı. Yosma A. isimli kadın, evinin balkonunda oğlu Tolga A. ve eşi Ekrem A. tarafından yumrukla darp edildi. O anları gören bir vatandaş, cep telefonuyla görüntüleyerek polise de ihbarda bulundu.

“ÖZEL BİR SEBEPTEN KAVGA ETTİK”

İhbar üzerine olay yerine gelen Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri kadın ile görüştü. Anneler Günü’nde dayak yiyen kadın şikayetçi olmadığını belirterek, “30 yıllık eşim özel bir sebeple kavga ettik” dediği öğrenildi.

FERYAT FİGAN YARDIM İSTEDİ

Darp anına ilişkin görüntülerde kadının balkon demirlerine tutunarak “imdat” diyerek yardım istediği görülüyor. Görüntülerin devamında ise kadının kendini döven şahıslara ‘elini çek’ diyerek bağırması da yer alıyor. (İHA)

İlginizi ÇekebilirOtoyol kenarında kadına şiddetOtoyol kenarında kadına şiddetİlginizi ÇekebilirKadına yönelik şiddete dikkat çekecek tarihi fırsat kaçtıKadına yönelik şiddete dikkat çekecek tarihi fırsat kaçtı

 

Yayınlanma Tarihi:14:32,