Sözcü Plus Giriş

Sağlık Bakanlığı’ndan özel klip: ‘Bu son olsun’

Sağlık Bakanlığı tarafından corona virüsüyle mücadele kapsamında ‘Kolları sıvıyoruz’ sloganıyla başlatılan aşılama kampanyasına özel bir klip hazırlandı. Klipte, Cem Karaca’nın seslendirdiği “Bu son olsun” şarkısı, yeni sözlerle yorumlanarak Sertab Erener tarafından seslendirildi.

Güncellenme: 22:29, 13/07/2021

Sağlık Bakanlığı tarafından COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında başlatılan aşılama kampanyası, yeni grupların da dahil edilmesiyle hızlı bir ivmeyle devam ediyor.

Bu kapsamda başlatılan kampanyanın sloganı ise ‘Kolları sıvıyoruz' oldu. Bakanlık, bu slogana özel bir klip hazırladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da hazırlanan klibi sosyal medya hesabından “Rahmetli Cem Karaca'nın seslendirdiği ‘Bu son olsun’ şarkısını yeni sözlerle yeniden yorumlayarak aşı kampanyamızın sesi olan Sertab Erener'e teşekkür ederim” notuyla paylaştı.

Bestesi Mehmet Soyarslan'a ait olan ve Cem Karaca'nın seslendirdiği, “Bu son olsun” parçasının sözleri, pandemi ile mücadele çerçevesinde yeniden yorumlanarak Sertap Erener tarafından seslendirildi. İHA

İlginizi ÇekebilirVaka sayısının en çok arttığı 5 il açıklandıVaka sayısının en çok arttığı 5 il açıklandıİlginizi Çekebilir13 Temmuz corona verileri açıklandı: Yeni vaka sayısında büyük artış13 Temmuz corona verileri açıklandı: Yeni vaka sayısında büyük artışİlginizi Çekebilirİl il vaka sayıları açıklandı! İstanbul'da yükseliş var, Bakan Koca'dan vatandaşlara çağrıİl il vaka sayıları açıklandı! İstanbul'da yükseliş var, Bakan Koca'dan vatandaşlara çağrı