Sağlık Bakanlığı’ndan özel klip: ‘Bu son olsun’

Sağlık Bakanlığı tarafından corona virüsüyle mücadele kapsamında ‘Kolları sıvıyoruz’ sloganıyla başlatılan aşılama kampanyasına özel bir klip hazırlandı. Klipte, Cem Karaca’nın seslendirdiği “Bu son olsun” şarkısı, yeni sözlerle yorumlanarak Sertab Erener tarafından seslendirildi.

Sağlık Bakanlığı tarafından COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında başlatılan aşılama kampanyası, yeni grupların da dahil edilmesiyle hızlı bir ivmeyle devam ediyor.

Bu kapsamda başlatılan kampanyanın sloganı ise ‘Kolları sıvıyoruz' oldu. Bakanlık, bu slogana özel bir klip hazırladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da hazırlanan klibi sosyal medya hesabından “Rahmetli Cem Karaca'nın seslendirdiği ‘Bu son olsun’ şarkısını yeni sözlerle yeniden yorumlayarak aşı kampanyamızın sesi olan Sertab Erener'e teşekkür ederim” notuyla paylaştı.

Bestesi Mehmet Soyarslan'a ait olan ve Cem Karaca'nın seslendirdiği, “Bu son olsun” parçasının sözleri, pandemi ile mücadele çerçevesinde yeniden yorumlanarak Sertap Erener tarafından seslendirildi. İHA

Vaka sayısının en çok arttığı 5 il açıklandı İlginizi Çekebilir Vaka sayısının en çok arttığı 5 il açıklandı 13 Temmuz corona verileri açıklandı: Yeni vaka sayısında büyük artış İlginizi Çekebilir 13 Temmuz corona verileri açıklandı: Yeni vaka sayısında büyük artış İl il vaka sayıları açıklandı! İstanbul'da yükseliş var, Bakan Koca'dan vatandaşlara çağrı İlginizi Çekebilir İl il vaka sayıları açıklandı! İstanbul'da yükseliş var, Bakan Koca'dan vatandaşlara çağrı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona istanbul Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı Sertab Erener sosyal medya
Loading...