Sözcü Plus Giriş

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı hayatını kaybetti

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Gülhan bir süredir corona virüsü tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Güncellenme: 19:51, 09/04/2021
CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı hayatını kaybetti

Corona virüsüne yakalanan ve bir süredir Sancaktepe Şehir Hastanesi’nde tedavi gören CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Gülhan bugün hayatını kaybetti.

İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 52 yaşında hayatını kaybeden Gülhan’ın vefat haberini sosyal medya hesabından duyurdu.

Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı:

* Sancaktepe Şehir Hastanesi’nde Her konuştuğumuzda ama her konuştuğumuzda “oğullarıma bırakmak istediğim tek şey onurlu bir geçmiş” diyordun Fazlasıyla bıraktın. Çok ama çok erken sevgili yoldaşım Kemal İstanbul örgütümüzün başı sağolsun…

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Gülhan’ın cenazesi Sancaktepe’de bulunan Sarıgazi Cemevi’ne getirildi. Cenazeye İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve Gülhan’ın yakınları katıldı.

Kemal Gülhan’ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Validesultan Mezarlığı’na defnedildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Yol arkadaşımızdı, Allah rahmet eylesin. Güzel insandı. Kovid çok can aldı. Umarım herkes şifa bulsun. Dikkat etmeliyiz, tedbir almalıyız, kapanmalıyız” dedi.

İlginizi ÇekebilirGüncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 8 Nisan tablosuGüncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 8 Nisan tablosu
Yayınlanma Tarihi:13:32,