Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İkizler Memo-Can 4. yeni bölüm fragmanı! Memo’nun kurtuluş planı işe yarayacak mı? (İkizler Memo-Can 3. son bölüm izle)
İkizler Memo-Can 4. yeni bölüm fragmanı! Memo’nun kurtuluş planı işe yarayacak mı? (İkizler Memo-Can 3. son bölüm izle)
İkizler Memo-Can 4. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İkizler Memo-Can 3. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Hayati'yi döven Osman'ın başı yine beladadır. Memo'yu kaçıranlar, Onur'dan yüklüce bir fidye ister. Can ise annesine destek olmak için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışır. Peki İkizler Memo-Can 2. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Kasım 2018 - 22:21

İkizler Memo-Can son bölüm Kanal D'de bu akşam yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Emir Berke Zinciri, Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Burak Hakkı ve Tuğba Çınar gibi isimlerin bulunduğu İkizler Memo-Can son bölümde; Memo onu kaçıranların elinden kurtulmak için plan yapıyor. Melek’in ameliyat parası için tüm mahalle el ele veriyor. Can’ın okuldaki başarısına herkes gıpta ediyor. Onur oğlunu kurtarmak için polise bile gitmekten korkuyor. Peki İkizler Memo-Can 4. Yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden İkizler Memo-Can 3. bölüm özetini okuyabilirsiniz…

İKİZLER MEMO-CAN 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

İKİZLER MEMO-CAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 3. BÖLÜM ÖZETİ…

Memo’nun yerine geçen Can okuldaki başarıları ile tüm öğretmenlerini şaşırtır. Osman nezarethaneye düşer. Ablası Melek kendi hastalığını unutmuş onu ziyarete gelir. Osman ablasına söz daha iyi bir insan olacağına dair söz verir.

ikizler-memocan-fragman

OSMAN’IN KADERİ HAYATİ’İN ELLERİNDE

Yaren Hayati’ye gidip şikayetini geri çekmesini ister. Hayati’ye ablasının durumundan söz eder. Herşey Hayati’ye bağlıdır artık. Memo’yu kaçıranlardan haber bekleyen Onur ve babası çok endişelidir. Memo, onu kaçıranları birbirine düşürmenin peşindedir.

CAN ANNESİNE PARA BULMAK İÇİN ÇALIŞIYOR

Bu arada Hayati insafa gelir ve şikayetini geri alır. Osman serbest kalmıştır. Can annesi Melek’in hastalığı için gereken parayı bulmak için caddelerde araçların camlarını silerek destek olmaya çalışır. Bu işi Memo gibi beceremediğinden para kazanmak da zordur.

ONUR SOKAKLARDA MEMO’YU ARIYOR

Hayati, Yaren’i bulur ve şikayetten vazgeçtiğini söyler. Yaren’den teşekkür beklerken hiç ummadığı bir tepki ile karşılaşır. Onur, kaçırılan oğlundan haber çıkmayınca kendisi aramaya başlar. Sokakta gördüğü her inasana onun fotoğraflarını gösterir.

İKİZLER MEMOCAN SON BÖLÜM İZLE

CAN’A ARKADAŞLARINDAN DESTEK

Osman sevgilisi Yaren ile buluşur. Hayati’nin şikayetinden neden vazgeçtiği hala kafasını kurcalamaktadır. Memo’yu kaçıranların patronu onları arayarak harekete geçmesini ister. Memo, tuvalete gitme bahanesiyle onların ellerinden kurtulmanın yollarını arar. Bu arada Can’ın mahalle arkadaşları da Melek’in ameliyat parasına destek olmak için yardım ederler.

MEMO’YU KAÇIRANLAR FİDYE İSTİYOR

Can’ı kaçıranlar telefonla Onur’u arayarak oğlunun karşılığında yüklüce bir fidye ister. Bu sırada polis de konuşmaları dinlemektedir. Onur parayı vermeyi kabul eder. Osman ve Can işe çıkarlar. Can’dan insanların ilgisini çekmek için bağırmasını ister ama onun tanıdığı Can, Memo değildir.

MEMO’NUN KAÇIŞ PLANI

Memo, onu kaçıranların elinden kurtulmak için yaptığı planı devreye sokar. Tuvalete gider ve pencereden kaçmaya çalışır. Onur’un babası polise gitmeleri gerektiğinde ısrar etse de sözünü dinletemez. Onur parayı kaçıranların istediği adrese götürür. Bu arada Can dayısı Osman’dan annesini eğlendirmek için bişeyler yapmayı teklif eder. Osman kabul eder. O gün kazandıkları bütün parayı alışveriş için harcarlar.

Onur parayı istenilen adrese götürdüğünde hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Oğlunu kurtarmak isterken polis olay yerine gelir. Memo’yu kaçıranlar polisin geldiğini görünce kaçarlar. Memo, onu kaçıranların elinden kurtulmak için başka bir plan yapar. Oğlunu polisin beklenmedik hamlesiyle kurtaramayan Onur çok üzgündür.

Son güncelleme: 00:30 - 11.11.2018