Leke dizisi oyuncuları: Leke dizisinin konusu ne?

Leke dizisi, Salı akşamları yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer, Mehmet Bozdağan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar, Selahattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı, Ali Savaşçı yer alıyor.

Leke dizisi oyuncuları: Leke dizisinin konusu ne?

Kanal D’nin yeni dizisi Leke bu akşam ilk kez izleyicilerle buluşuyor. Salı akşamları iddialı yapımların karşısında nasıl bir reyting performansı sergileyeceği merak ediliyor. Dizide baş karakterler Yasemin ve Cem’in bir organizasyonda kesişen hayatları ve sonrasında yaşanacak maceralar işleniyor. Başrollerde ise Burak Sevinç ve Melis Sezen yer alıyor. İşte Leke dizisi hakkında merak edilenler ayrıntılar…

LEKE DİZİSİNİN KONUSU

Yasemin'in hikayesi Almanya'da başlamış, hayatın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Ancak yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hem okuyup hem de çalışmaktadır. Hayattaki tek amacı, babaları farklı olduğu için yetiştirme yurdunda büyüyen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir yandan da kardeşi Murat'ın ameliyatı için para biriktirmektedir.

Cem, varlıklı bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur… Cem; işinde başarılı, parlak bir adam olur. Ancak geçmişte yaşananlar yüzünden kadınlara mesafeli ve güvensizdir.

Yasemin ve Cem'in hayatı; Cem'in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh… Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip gelecek aşk mı?

LEKE DİZİSİNİN OYUNCULARI