Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Hakan Kanık kimdir, kaç yaşındadır?
Survivor Hakan Kanık kimdir, kaç yaşındadır?
Survivor 2019'da daha önce Master Chef Türkiye yarışmasında yer alan Hakan Kanık da yer alıyor. Hakan Kanık, Acun'un açıkladığı Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının ilk yarışmacılarından biri. Peki Hakan Kanık kimdir, kaç yaşındadır? İşte ayrıntılar…
Magazin 19 Mart 2019 - 20:46

Survivor Türkiye Yunanistan’ın en genç yarışmacılarından biri Hakan Kanık… Hakan Kanık henüz 20 yaşında. Acun Ilıcalı, daha önce Master Chef yarışmasında yer alan Hakan Kanık’ın ismini duyurmuştu. İşte genç yarışmacı Hakan Kanık hakkında bilinmesi gerekenler…

HAKAN KANIK KİMDİR?

1999’da İstanbul’da dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanı'ın asıl mesleği ise komiliktir. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen Masterchef yarışmasında yarı finale kadar gelme başarısını elde eden Hakan Kanık, basketbol sporuyla ilgileniyor ve vücut geliştirme ile ilgileniyor.

İşte, Hakan Kanık'ın Survivor öncesi açıklamaları;

“Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir.”

Son güncelleme: 23:24 - 19.03.2019