İş yeri sahibi deprem oldu sandı ama gerçek başka çıktı

Kocaeli'de zücaciye mağazasına giren 1 buçuk metrelik yılan, itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı. Korku dolu anlar yaşayan iş yeri sahibi ise "Tabakları, tavaları salladı. Deprem oluyor zannettim ama baktım yılan girmiş, çok korktum" dedi.

Başiskele ilçesine bağlı Vezirçiftliği Mahallesi’ndeki bir zücaciye mağazasında meydana gelen olay şöyle gelişti:

İş yeri sahibi Yaşar Duman dükkanında oturduğu sırada tabakların ve tavaların sallandığını fark etti. Deprem olduğunu düşünerek paniğe kapılan Duman, daha sonra sesin geldiği alanda yılan olduğunu gördü.

Korkuyla dışarıya çıkan Yaşar Duman’ın üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Mağazaya giren ekipler, kullandıkları özel ekipmanlarla yılanı yakaladı. Yakalanan yılan, daha sonra dükkandan 300 metre uzaklıkta bulunan yeşil alana salındı.

Dükkanda olduğu sırada yılanı fark ettiğini anlatan Yaşar Duman, “Deprem oluyor zannettim ama baktım ki yılan girmiş. İtfaiye ekipleri yılanı çıkardı, çok korktum. Yılanı doğaya saldılar, o yerini buldu. Karnı acıkmıştır veya susamıştır belki bu yüzden dükkana girmiştir. Tabakları, tavayı salladı. 1 buçuk metre boyundaydı” dedi. (İHA)

Gelinin dedesinin hediyesi düğüne damga vurdu İlginizi Çekebilir Gelinin dedesinin hediyesi düğüne damga vurdu Seda Sayan'dan Demet Akalın'a olay gönderme İlginizi Çekebilir Seda Sayan'dan Demet Akalın'a olay gönderme

 

Loading...