Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Reşad Abdullayev ehliyetlerini polise fırlattı
Reşad Abdullayev ehliyetlerini polise fırlattı
Ortaköy’de yapılan trafik denetlemesine Azeri milletvekili Rövnag Abdullayev’in oğlu Reşad takılınca ortalığı ayağa kaldırdı.
Magazin 2 Mayıs 2016 - 10:16
 
Azerbaycan’ın ünlü petrol şirketi SOCAR Başkanı Rövnag Abdullayev’in oğlu Reşad Abdullayev, geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla birlikte eğlence dönüşü Ortaköy’de trafik uygulamasına takıldı. Oldukça alkollü olduğu gözlenen Abdullayev, alkolmetreye üflemesini isteyen polislere zor anlar yaşattı ve üflemeyi reddetti.

resad-ic

Kendilerini bırakmasını istediği polislerden red cevabı alınca çılgına dönen Reşad Abdullayev cüzdanında bulunan Kaliforniya, Katar ve Azerbaycan ehliyetlerini polise doğru atarak ”Al hangisini istiyorsan al, hepsi senin olsun seç beğen al ” diyerek tepki gösterse de,  2 bin liralık trafik cezası almasına ve Kaliforniya ehliyetine de 2 yıl el konulmasına mani olamadı.

resad-ic-3

Trafik polislerini bir hayli uğraştıran Abdullayev korumalarını da çaresiz bırakarak  arkadaşlarının getirdiği araca binerek oradan uzaklaştı.

Son güncelleme: 10:19 - 02.05.2016