Sözcü Plus Giriş

Parrotize’den çeviride kolaylık

Parrotize, etkinlik, konferans ve toplantılarda talep edilen simultane çeviri ihtiyacını mobil bir uygulama aracılığıyla karşılıyor. Uygulama sayesinde çevirmenlerin konferans alanında bulunmaları gerekmiyor. 

12:09 -
Parrotize’den çeviride kolaylık

Organizasyon firmaları, cep telefonu kullanarak program akışını anlık olarak hem çevirmene hem de dinleyicilere yayınlayabiliyor. Böylece çevirmen fiziksel olarak alana gelmeden ve organizasyon alanında bir kabin kurulmadan Parrotize App üzerinden ses akışını dinleyerek simultane çeviri yapabiliyor. Yaptığı işi çeşitli kitlelere ve global bir ölçeğe ulaştırmak isteyen firmalar ve konuşmacılar için Parrotize App hem orijinal dilde hem de istenilen kadar dilde yayın desteği sağlıyor.

ETKİNLİKLERDE KOLAYLIK

Parrotize sayesinde etkinliklerde teknik ekip, ekipman gibi iş yüküne son veriliyor. Bu uygulama sayesinde çevirmenlerin konferans alanında bulunmaları gerekmiyor. Fiziksel olarak etkinlik alanına gitmesine gerek olmayan çevirmenler dünyanın herhangi bir yerinden sadece Parrotize ile çeviri yapabiliyor. Böylece lojistik, konaklama gibi yüksek maliyetli problemler ortadan kalkıyor. Konferanslarda kullanılan geleneksel cihazların aksine, Parrotize sayesinde dinleme cihazı dağıtımı ve kontrolü için ayrı bir ekip gerekmiyor. Böylece iş gücünden ve yüksek maliyetlerden tasarruf sağlanabiliyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more