Sözcü Plus Giriş

Dolmabahçe’de yol çöktü!

Beşiktaş Dolmabahçe'de henüz bilinmeyen bir nedenle yol çöktü. Polis ekipleri göçüğün çevresine güvenlik şeridi çekti, yol tek taraflı olarak trafiğe kapatıldı.

null
Güncellenme: 10:51, 07/09/2018

Alınan bilgiye göre, Dolmabahçe Meclis-i Mebusan Caddesi’ndeki stadın önünden geçen yolda çökme oldu. Yaklaşık 2 metre çapında çukur oluşan yol, Karaköy istikametinde trafiğe kapatıldı. Bölgede önlem alan ekiplerin çalışmaları sürüyor.

İBB'den Dolmabahçe'deki yol çökmesiyle ilgili açıklama

Beşiktaş Kabataş Dolmabahçe yolu üzerinde yaşanan yol çökmesiyle ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi yazılı açıklama yaptı.

İBB tarafından yapılan açıklamada, “Kabataş Dolmabahçe yolu üzerinde İnönü stadı ön tarafında meydana gelen çökme ile ilgili olarak yapılan ilk tespitlerde asfalt altındaki deformasyondan meydana geldiği anlaşılmıştır. Asfalt kaplama ile zemin arasındaki kaymanın nedeni araştırılıyor. Çökme olan bölgede yeni bir çökme ihtimali bulunmuyor. Yol Bakım Onarım, İSKİ, Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri olay yerinde çalışmalarına başladı. Yol kısa sürede trafiğe açılacak” denildi.

AJANSLAR

Yayınlanma Tarihi:17:11,