Sözcü Plus Giriş

Erdoğan: Seçilse bile vitrin süsü olacak

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Bahçelievler'de vatandaşlara seslendi. Erdoğan, İmamoğlu'yla ilgili olarak 'Bu zaten seçilse bile vitrin süsü olarak belediye başkanlığı yapacak. En ufak bir yanlışta karşısına Meclis dikilecek' dedi.

16:04 -

Erdoğan’ın konuşmasından önemli satırbaşları;

“Bu adayın (Ekrem İmamoğlu) sicili, Sayıştay raporlarıyla tespitli şekilde bozuktur. Bu kişinin Beylikdüzü Belediye Başkanlığı döneminin sadece 2016 yılı faaliyetleriyle ilgili 11 kamu zararıyla ilgili işlem tespit edilmiştir, Sayıştay tarafından.

Derdi verileri korumak değil onları alıp bir yerlere servis etmektir. Bu FETÖ metodudur, FETÖ.

Bunlarda yalan tepeden tırnağa hepsinde ganimet. Genel Başkanları nasıl yalan söylüyorsa aynen adayları da öyle yalancı ve bunlar aynı zamanda da yalanın ötesinde her türlü oyunu da oynuyor.

Bu zaten seçilse bile vitrin süsü olarak belediye başkanlığı yapacak. En ufak bur yanlışta karşısına Meclis dikilecek. Keyfin artsın inşallah, pazardan sonra daha da artacak. Nereden baksan tutarsızlık.

CHP adayına İstanbul’un yönetimi emanet edilebilir mi? CHP’nin genel başkanı ortada yok. Milletin inancına hakaret eden il başkanı ortada yok. İstanbul İl Başkanı biliyorsunuz neyle meşgul? Tam bir terör örgütünün temsilcisi DHKPC.

Mısır yönetimine sesleniyorum, Mısır adli makamlarına sesleniyorum: Zalimler için yaşasın cehennem.”

Son güncelleme: 17:22 20.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more