Sözcü Plus Giriş

Kara bulutlar İstanbul’u semt semt geziyor!

Meteoroloji'nin dün uyardığı yerel yağışlar İstanbul'u etkiliyor. Yer yer doluya çeviren yağışlar kısa süreli olsa da sürücülere zor anlar yaşatıyor.

13:55 -
Kara bulutlar İstanbul’u semt semt geziyor!

İstanbul’da dolu ve sağanak yağış aralıklarla semt semt etkili oluyor. Öğlen saatlerinden itibaren şehri etkilemeye başlayan yağışların akşam saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor. Meteoroloji’nin tahminlernine göre hava sıcaklıklarında ise önemli bir değişiklik olmayacağı ve mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

YAĞIŞLAR BİRÇOK ŞEHRİ ETKİLEYECEK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Kırklareli, Tekirdağ, Balıkesir ve Giresun çevreleri ile Çanakkale’nin doğusunun sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Sinop ve Samsun’un iç kesimleri ile Kastamonu’nun doğu, Amasya’nın batı ve Çorum’un kuzey ilçelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

İLGİLİ HABERBugün havaya dikkat! Meteoroloji'nin uyarıları sürüyor...Bugün havaya dikkat! Meteoroloji'nin uyarıları sürüyor...
Son güncelleme: 12:16 01.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more