Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye 75 milyon TL’yi geçti!

Çılgın Sayısal Loto'da sonuçlar belli oldu. Büyük ikramiyenin 75 milyonu aştığı Çılgın Sayısal Loto'da bilet alarak sonuçları heyecanla bekleyenler gecenin şanslı numaralarını araştırmaya başladı. 90 rakam arasından 6 numarayı doğru tahmin edenler büyük ödül kazanabilirken, yeni sisteme göre en az 2 numara doğru tahmin edenler de ödül alabiliyor. İşte 28 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye 75 milyon TL’yi geçti!

Milli Piyango’nun şu anki en yüksek ikramiye miktarına ulaşan şans oyunu Çılgın Sayısal Loto’da geçtiğimiz çekilişte yaklaşık 74 milyon TL devretmişti. Bu akşamki çekilişin ardından bu rakam 75 milyon 169 bin 956 TL’ye ulaştı. İşte gecenin şanslı 6 numarası…

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU

Çılgın Sayısal Loto’nun 28 Ekim 2020 tarihli 38. çekilişinde şanslı numaralar şu şekilde oldu: 18-23-44-52-59-72 joker 74

BÜYÜK İKRAMİYE DEVİRLERLE KATLANIYOR

Milli Piyango’nun şans merkezinde gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da çekilşten hemen önce büyük ödül miktarı da açıklandı. Bu akşam Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye 75 milyon 169 bin 956 TL olarak belirlendi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? YENİ KURALLAR NELER?

Milli Piyango’nun yenilenen Çılgın Sayısal Loto oyununda, 90 rakam arasından 6 rakam seçilerek kupon oluşturulabiliyor. Aynı zamanda internet üzerinden de oynanan oyunda hızlı seçme özelliği ile 6 şanslı rakamı otomatik olarak rastgele çift ya da tek sayı şekilde belirlenebiliyor.

Yenilikler arasında bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek şansını arttırmak isteyenler sistem oyununu, çoklu oyun kombinasyonlarını oluşturabiliyor.

Çılgın Sayısal Loto, online olarak millipiyango.com.tr adresinden ve satış noktalarından oynanabiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO'DA KURALLAR NELER?

Çılgın Sayısal Loto'nun her çekilişinde küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilmektedir. Kazanma oranı ise oynanan kolon ve doğru tahmin edilen numara adedine göre değişiyor

-Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

-İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

-Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

-Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

-Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

-Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...