Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama! 10 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

Milli Piyango'nun yenilenen oyunlarından Çılgın Sayısal Loto'da sonuçlar belli oldu. Haftada üç gün düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da 90 rakam arasından 6 rakamı bilenler büyük ikramiyeyi kazanıyor. 2 rakamı bilenlerin de ödül aldığı Çılgın Sayısal Loto'da büyük ödül 51 milyon 600 bin TL seviyelerine çıktı. İşte 10 Ağustos 2020 Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama linki...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama! 10 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

Çılgın Sayısal Loto’da sonuçları açıklandı. Milli Piyango’nun yenilenen formatına göre, 90 rakam arasından seçilen 6 sayıyı doğru tahmin edenler dev ikramiyenin sahibi oluyor. Çılgın Sayısal Loto internet üzerinden ve mobil cihazlardan da oynanabiliyor. Bu haftanın sonuçları ise saat 21.30’da yapılacak çekilişin ardından netleşecek. 51 milyon TL’yi geçen büyük ödülün hangi rakamlara çıkacağını sayfamızdan takip edebilirsiniz. İşte Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI 

Çılgın Sayısal Loto’nun 4. çekilişi bu akşam saat 21.30’da yapıldı. Çılgın Sayısal Loto’da sonuçlar şu şekilde; 1-4-17-19-51-63 joker 6


 

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto'nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...