Erdoğan: Katar’la ayrılmaz bir bütünüz

Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani ile bir araya gelen Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Güçlü gönül bağlarıyla ayrılmaz bir bütün olduğumuz kardeş Katar halkıyla dayanışmamızı her alanda güçlendirerek sürdüreceğiz" dedi.

Erdoğan: Katar’la ayrılmaz bir bütünüz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Yapılan baş başa ve heyetler arası görüşmenin ardından Erdoğan, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Erdoğan şu ifadeleri kullandı.

“Bugün Katar Emiri, değerli kardeşim Temim Bin Hamad El-Sani ve heyetiyle oldukça verimli görüşmeler gerçekleştirerek bir dizi anlaşmaya imza attık. Güçlü gönül bağlarıyla ayrılmaz bir bütün olduğumuz kardeş Katar halkıyla dayanışmamızı her alanda güçlendirerek sürdüreceğiz.”

Katar Haliç'e de ortak oluyor İlginizi Çekebilir Katar Haliç'e de ortak oluyor Türkiye ile Katar arasında 10 anlaşma İlginizi Çekebilir Türkiye ile Katar arasında 10 anlaşma Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani'yi resmi törenle karşıladı İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani'yi resmi törenle karşıladı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...