Sözcü Plus Giriş

İŞKUR Müdürü rüşvet ve zimmetten tutuklandı

Mersin’in Anamur İlçesi İŞKUR Müdürü Ertuğrul G., rüşvet ve zimmet suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ev ile makamında arama yapılan müdürün banka hesaplarının da incelemeye alındığı öğrenildi.

Ali Ekber ŞEN / Mersin
20:58 -
İŞKUR Müdürü rüşvet ve zimmetten tutuklandı

İŞKUR Anamur Müdürü Ertuğrul G., hakkında son dönemde çeşitli iş yerlerinde istihdamları sağlanan 20 kişiden, rüşvet alarak zimmetine para geçirdiği yönünde yapılan bir şikayet üzerine soruşturma başlatıldı.

20 KİŞİNİN İFADESİ ALINDI

Anamur Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı ile harekete geçen Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube ekipleri, önceki gün müdür Ertuğrul G.’yi, evine gözaltına aldı.

Müdür Ertuğrul G.’nin ev ile makamında arama yapılarak bilgisayarına da el konuldu. Rüşvet ve zimmet suçlamasıyla ilgili 20 kişinin de ifadesinin alındığı öğrenildi.

BANKA HESAPLARI İNCELEMEDE 

Banka hesapları da incelemeye alınan Anamur İŞKUR Müdürü Ertuğrul G., çıkarıldığı mahkemece rüşvet ve zimmetine para geçirmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİLİ HABERİŞKUR'da 8 memurun corona testi pozitif çıktıİŞKUR'da 8 memurun corona testi pozitif çıktı İLGİLİ HABERİŞKUR İBAN kaydı nasıl yapılır? İŞKUR sisteminde İBAN'ınız kayıtlı mı?İŞKUR İBAN kaydı nasıl yapılır? İŞKUR sisteminde İBAN'ınız kayıtlı mı?
Son güncelleme: 21:05 17.05.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more