Ayşegül Çınar gözaltına alındı

Dizi oyuncusu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu'nun bulundu restoranda kavga çıktı. Çalıkoğlu elindeki bıçakla çevredekilere saldırdı. Kavgayı ayırmaya çalışan 5 otel çalışanı ve 7 polis yaralandı. Özel Harekat Polisi devreye girdi. Ünlü oyuncuya kelepçe takıldı.

Ayşegül Çınar gözaltına alındı

Ünlü dizi oyuncusu Ayşegül Çınar dün gece saatlerinde Beyoğlu'nda bir otelin restoranında sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile beraberdi. Gece yarısından sonra 00.30 sıralarında henüz neden ve nasıl çıktığı anlaşılamayan bir tartışmayla restoran karıştı. Tartışma büyüdü,  ünlü oyuncunun sevgilisi elindeki bıçakla çevredekilere saldırmaya başladı. 

Polis, ünlü oyuncu Ayşegül Çınar'a kelepçe taktı.

5 KİŞİYİ YARALADI

Restoran çalışanları müdahale etmeye çalıştı. Furkan Çalıkoğlu ise kendilerini ayırmaya çalışan çalışanlara da bıçakla saldırdı. 5 kişiyi yaraladı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

ÖZEL HAREKAT DEVREYE GİRDİ

Polis ekipleri restorana girerek kavgayı ayırmaya çalışsa da bir türlü sakinleşmeyen ve direnen Furkan Çalıkoğlu bu defa bıçakla polislere saldırdı. Yaşanan arbedede 7 polis memuru bıçakla yaralandı.

Olay yerine sevk edilen özel harekat polisleri bıçaklı saldırgan Furkan Çalıkoğlu'nu gözaltına aldı. Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ifadeleri alınmak üzere Karaköy Polis Merkezi'ne götürüldü.

‘MEKANDA SALDIRIYA UĞRADIK’ 

Ayşegül Çınar, karakola girerken kameralara dönerek, ”Merhaba, mekanda biz saldırıya uğradık. Beyefendi kaçtı, bizi şimdi alıkoyuyorlar” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu 3 ay önce de uyuşturucu bulundurmaktan gözaltına alınmıştı. 7 Mart 2021 tarihinde Beşiktaş'ta polis uygulama noktasında aracında uyuşturucu madde bulunduran ünlü oyuncu gözaltına alınmıştı. Otomobilinde bulunan uyuşturucunun ise sevgilisi Furkan Çalıkoğlu'nu tarafından aracına koyulduğunu iddia etmişti.

Kavgada yaralanan 5 otel çalışanı ve 7 polis memurunun ufak sıyrıklarla yaralandığı ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Olayla ilgili inceleme sürüyor. (İHA)

 

Ayşegül Çınar eski sevgilisi için koruma kararı aldırdı İlginizi Çekebilir Ayşegül Çınar eski sevgilisi için koruma kararı aldırdı Aracında uyuşturucu bulunan Ayşegül Çınar'dan açıklama İlginizi Çekebilir Aracında uyuşturucu bulunan Ayşegül Çınar'dan açıklama Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncu Ayşegül Çınar serbest bırakıldı İlginizi Çekebilir Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncu Ayşegül Çınar serbest bırakıldı Oyuncu Ayşegül Çınar gözaltına alındı İlginizi Çekebilir Oyuncu Ayşegül Çınar gözaltına alındı

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...