Kemal Kılıçdaroğlu İzmir’de corona kahramanlarıyla buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastane duvarına yapılan 'Corona Kahramanları' temalı mural çalışmasını inceledi. Sağlık çalışanlarıyla birlikte fotoğraf çektiren Kılıçdaroğlu, daha sonra palyatif bakım servisinin açılışını yaptı.

Bir dizi program için İzmir'e gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'nin duvarına yapılan ve 14 Mart Tıp Bayramı öncesi tamamlanan ‘Corona Kahramanları’ temalı mural çalışmasını inceledi.

10 Mart 2021 tarihi itibariyle, COVID-19 nedeniyle hayatını kaybeden 380 sağlık çalışanının isimleri ve sağlık çalışanlarını temsilen oluşturulan 3 figürün bulunduğu mural çalışması hakkında bilgi alan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve davetliler Eşrefpaşa Hastanesi çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

CHP lideri, mural çalışmalarını yapan sanatçı Aksel Mengü ile de bir süre sohbet etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, inceleme sonrasında hastanenin palyatif bakım servisinin açılışını da gerçekleştirdi.

Güncel corona verileri açıklandı! İşte 13 Mart vaka tablosu İlginizi Çekebilir Güncel corona verileri açıklandı! İşte 13 Mart vaka tablosu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
CHP Corona Covid-19 Cumartesi dizi hastane izmir Kemal Kılıçdaroğlu Sağlık Sağlık Bakanlığı
Loading...