Çalışanlarında salgın görülen banka şubesi kapatıldı

Eskişehir'de bir bankanın Eskişehir Merkez Şubesi'nde görevli personelde salgın sonucu yaptırdığı testi pozitif çıktı. Diğer çalışanlarda da salgın belirtilerinin olması üzerine bankanın genel merkezinden alınan karar ile bankanın Eskişehir Merkez şubesi kısa süreliğine kapatıldı.

Çalışanlarında salgın görülen banka şubesi kapatıldı

Eskişehir’de bir bankanın Eskişehir Merkez Şubesi’nde görevli banka personelinin Covid-19 testi pozitif çıktı. Bankada çalışan diğer görevlilerde de salgın belirtileri olması üzerine bankanın genel merkezinden alınan karar ile banka faaliyetine ara vererek geçici bir süre şubesini kapatma kararı aldı. Bankanın genel müdürlüğü tarafından müşterilerine cep telefonu yoluyla mesaj gönderilerek banka şubesinin kapatıldığı duyuruldu. Banka tarafından müşterilere gönderilen mesajda; “Koronavirüs salgınının oluşturulabileceği risklere karşı, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına 21 Ekim Perşembe günü itibarıyla Eskişehir Şubemizde geçici bir süre hizmete ara verilecektir. Şubemiz hizmet vermeye başladığında sizi tekrar bilgilendireceğiz. Bu sürede işlemlerinizi diğer şubelerimizden, ATM’lerimizden, MobilDeniz ve internet şubemizden gerçekleştirebilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

CAMA DA DUYURU ASILDI

Salgın nedeniyle kapatılan banka şubesinin camına da uyarıcı ilan asıldı. 21 Ekim ila 25 Ekim tarihleri arasında yurt genelinde yaşanan Covid-19 tedbirleri kapsamında hizmet verilemeyeceği belirtilen duyuruda vatandaşlardan anlayış bekledikleri ve sağlıklı günler diledikleri ifadeleri yer aldı.

Coronadan vefat sayısını açıklayan Bakan Koca: Çağrıma kulak verin lütfen İlginizi Çekebilir Coronadan vefat sayısını açıklayan Bakan Koca: Çağrıma kulak verin lütfen

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD banka Çarşamba cep telefonu Corona Covid-19 Eskişehir internet Perşembe Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı
Loading...