Ricky Martin’e eski menajerinden milyon dolarlık dava: “Kariyerini kurtardım”

Ricky Martin, eski menajerinin açtığı 3 milyon dolarlık dava ile gündemde. Martin'in eski menajeri Rebecca Drucker, ünlü şarkıcının kariyerini kurtardığını iddia ediyor ve beraber çalıştıkları dönemde alamadığı parası için dava açıyor.

Ricky Martin’e eski menajerinden milyon dolarlık dava: “Kariyerini kurtardım”

Ünlü şarkıcı Ricky Martin, eski menajeri Rebecca Drucker tarafından 3 milyon dolardan fazla ödenmemiş ücret için dava ediliyor.

Drucker, Porto Rikolu şarkıcıyla 2014-2018 ve 2020-2022 olmak üzere iki ayrı dönemde çalıştı. Drucker’a göre bunun nedeni ise Martin’in kişisel ve profesyonel hayatının sürekli kargaşa içinde olması.

L.A. Merkez Bölge Mahkemesi’ne yapılan şikayette, Drucker’ın Martin’e sözleşmeleri kaydetme, turne ve sponsorluk anlaşmaları ve diğer profesyonel çalışmalar konusunda danışmanlık yaptığı iddia ediliyor. 15 sayfalık şikayette, “Rebecca yanındayken, Martin milyonlarca dolar kazandı ve bu nedenle Rebecca’ya önemli komisyonlar borçlu” deniliyor.

TEHDİT EDİLDİĞİNİ İDDİA EDİYOR

Belgede ayrıca Eylül 2020’de meydana geldiği iddia edilen ve Drucker’ın, Martin’in kariyerini sonlandırabilecek bir iddia ile tehdit edildiği olaya atıfta bulunuluyor. Ve Drucker’ın danışmanlığında Martin’in bu süreci hasar almadan başarıyla atlattığı belirtiliyor.

Drucker, Martin’in kendisini düzenli olarak manipüle ettiğini ve yalan söylediğini bu yüzden de bu yılın nisan ayında istifa ettiğini iddia ediyor. Ayrıca şarkıcının, bir ifşa etmeme anlaşmasıyla onu sessiz kalması için tehdit ettiğini de söylüyor.

Johnny Depp ve Amber Heard cephesinde yeni gelişme: Milyon dolarlık ödemeyi yapamıyor İlginizi Çekebilir Johnny Depp ve Amber Heard cephesinde yeni gelişme: Milyon dolarlık ödemeyi yapamıyor Ünlü şarkıcı R. Kelly şantaj ve seks ticareti yapmaktan 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı İlginizi Çekebilir Ünlü şarkıcı R. Kelly şantaj ve seks ticareti yapmaktan 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı Woody Allen'dan hayranlarını üzecek açıklama: 'Son film olabilir' İlginizi Çekebilir Woody Allen'dan hayranlarını üzecek açıklama: 'Son film olabilir'
Loading...