Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berker Güven kimdir? Berker Güven nereli ve kaç yaşında?
Berker Güven kimdir? Berker Güven nereli ve kaç yaşında?
Berker Güven, 1994 doğumludur. Oyunculuk kariyerine Babam filmi ile adım atan Berker Güven hakkında merak edilenler haberimizde... Berker Güven nereli ve kaç yaşında?
Magazin 17 Nisan 2019 - 08:16

Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde, Nedim Karaçay karakterini canlandıran Berker Güven hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Berker Güven kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

BERKER GÜVEN KİMDİR?

Berker Güven, 7 Eylül 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Babam filmi ile yaşayan Berker Güven şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Zalim İstanbul dizisinde Nedim karakterine hayat vermektedir Berker Güven, 1.80 metre boyunda, 77 kilo ve Başak burcudur.

Berker Güven’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Zalim İstanbul (Nedim) (TV Dizisi)
2017 – Vatanım Sensin (Aleksi) (TV Dizisi)
2017 – Babam (Arif) (Sinema Filmi)