Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Furkan Andıç kimdir? Furkan Andıç nereli ve kaç yaşında?
Furkan Andıç kimdir? Furkan Andıç nereli ve kaç yaşında?
Furkan Andıç , 1990 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında rol aldığı Kolej Günlüğü dizisi ile yaşamış olan Furkan Andıç hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde... Furkan Andıç nereli ve kaç yaşında?
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Şubat 2019 - 09:04

Şu sıralar Star televizyonunda yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde, Volkan karakterini canlandıran Furkan Andıç hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Furkan Andıç kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

FURKAN ANDIÇ KİMDİR?

Furkan Andıç , 4 Nisan 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Furkan Andıç baba tarafından aslen Trabzon, anne tarafından ise aslen Boşnak kökenlidir. Eğitimini Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü'nde okurken yatay geçiş yaparak Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü'nde tamamlamıştır. Küçük yaşlardan beri basketbol oynayan Furkan Andıç; Darüşşafaka, Pamukspor, Işık Spor ve Marmara Koleji'nin yıldız takımlarında oynamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında rol aldığı Kolej Günlüğü dizisi ile yaşamıştır.

Kolej Günlüğü, Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Ekmek Hayaller, Yağmurdan Kaçarken, Kaçak Gelinler ve Tatlı İntikam gibi projelerde yer alan Furkan Andıç şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde Volkan karakterine hayat vermektedir. Furkan Andıç 1.90 metre bounda 88 kilo ve Koç burcudur.

Furkan Andıç ve Leyla Lydia Tuğutlu Pantene Altın Kelebek Öülünü alırken…

Furkan Andıç’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Kardeş Çocukları (Volkan) (TV Dizisi)
2017 – Damat Takımı (Sinema Filmi)
2017 – Meryem (Savaş) (TV Dizisi)
2016 – Tatlı İntikam (Tankut) (Sinan) (TV Dizisi)
2015 – Kırgın Çiçekler (Gökhan) (TV Dizisi)
2014 – Kaçak Gelinler (Selim) (TV Dizisi)
2013 – Yağmurdan Kaçarken (TV Dizisi)
2013 – Aşk Ekmek Hayaller (Altan) (TV Dizisi)
2012 – Umutsuz Ev Kadınları (Levent) (TV Dizisi)
2011 – Kolej Günlüğü (Mert) (TV Dizisi)

Son güncelleme: 09:05 - 08.02.2019