Vuslat yeni bölüm 2. fragmanı: (Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı izle)

Vuslat yeni bölüm 2. fragmanı bugün ekrana geldi. Yeni fragmanda; Ve oyun başlıyor. Çark çevriliyor ve gelen sayı dörttür. Dört Mihnettir. Mihnet, zahmettir, gamdır, kederdir. Aşk senin mihnetindir. Bu sözlerle başlayan Vuslat ikinci bölüm fragmanında Faik, Feride ve Perihan'ın yanında oğlu Kerem'i azarlıyor. Aziz, kendisi için düzenlenen doğum günü organizasyonunda yaptığı konuşmada, Feride'nin gözlerinin içine bakarak ona olan sevgisini itiraf ediyor... İşte Vuslat 2. yeni bölüm fragmanları...

Vuslat yeni bölüm 2. fragmanı: (Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı izle)

VUSLAT YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

VUSLAT YENİ BÖLÜM FRAGMANI

VUSLAT İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 1. İLK BÖLÜM ÖZETİ…

Feride Aziz’in de karıştığı kavgada 3 kişinin öldürülmesine şahit olur. Aziz gördüğü kabusun ardından erken saatlerde uyanır. Sabahın 6’sıdır ve saat birden bire durur. Meczup Abdullah aynı saatlerde Salih Baba’nın dükkanına gelir. Dükkanda da saatler aynı saatte durmuştur. Salih Baba, Abdullah’a vakitin geldiğini söyler ve köstekli cep saatinin arka kapağını açarak üzerinde yazılan ismi okur. Mehmet Şevki Korkmazer.

KAHVALTIDA PERİHAN RÜZGARI

Feride’lerin evinde üvey annesi Hasibe kardeşini kovalar. Evdekiler gürültü üzerine uyanmışlardır. Feride ne olduğunu sorunca Hasibe, kardeşinin saçındaki bigudileri gece çamaşır suyu döktüğünü söyler. Korkmazerlerin evinde de Sabah kahvaltısında, Perihan kızı Sultan’ı kıyafetlerinden dolayı eleştirmektedir. Bu arada kahvaltıya inen Kerem’e de birkaç laf etmekten geri kalmaz.

FERİDE BABASINI KURTARMAK İÇİN TÜM PARASINI VERİYOR

Aziz sabah patronu olduğu şirkete gelir. Feride ve babası Faik de evden çıkmışlardır. Dışarıya adım attıkları anda Hasibe Faik’e para bırakmadığını söyler. Feride babasının mahcup halini görünce üvey annesine parayı kendi verir. Bu arada Aziz gördüğü rüyanın etkisinden hala kurtulamamıştır. Feride babası ile dükkanına geldiğinde ona da para verir ve işine gitmek için ayrılır. Faik dükkanının kepenklerini kaldırıp içeri girdiği anda, bir ihbarname görür. İhbarnameyi eline aldığında kalbi sıkışır.

VUSLAT İLK BÖLÜM İZLE

KEREM GERÇEKLERİ ÖĞRENİNCE ÇILDIRIYOR

Perihan, Tahsin’e Kerem’i artık bu evde istemediğini söyler. Bu sırada Kerem Perihan’ın sözlerini duymuştur. Geçmişi ile ilgili gerçekleri öğrendiğinde şoke olur. Hırsla evden ayrılır. Feride üvey annesi ve babasına verdiği paradan sonra beş kuruşsuz kalır. İşe yürüyerek dönmek zorunda kalır. İşe geç kalmıştır ve patronundan uyarı alır. Kerem şirkete geldiğinde kendi takip ettiği proje ile ilgili istemediği şeyler olduğunu öğrenince çileden çıkar. Aziz’i arayarak nerede olduğunu sorar. Aziz Kerem’in işle ilgili ilgisiz tavırlarını telefonda yüzüne vurur ve beklemesini ister. Kerem iyiden iyiye delirir ve masasını dağıtır.
vuslatt

AZİZ DELİRDİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR!

Korkmazer Ailesi, mezarlık ziyaretini bitirdikten sonra Azizi annesine Kerem ile ilgili bir sorun mu yaşadıklarını sorar. Tahsin de Aziz’e yaşananları anlatır. Tahsin ve Perihan mezarlıktan ayrılınca Aziz, dua eden birinin sesini duyar. Arkasını döndüğünde Meczup Abdullah’ı görür. Abdullah’ın söyledikleri karşısında şoke olur. Sabah yaşadığı olayı hatırlar. Bu sırada Abdullah sırra kadem basmıştır. Aziz, mezarlıkta çalışan genç çocuğa Abdullah’ı görüp görmediğini sorar. Genç kimseyi görmediğini söyleyince delirdiğini düşünür.

FAİK BOCUNU NASIL ÖDEYECEĞİNİ BİLEMEZ

Ceylan evden çıkarken,annesi Hasibe’ye okuldan bir arkadaşının doğum günü partisi olduğunu ve paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Arkadaşının çok zengin biri olduğunu söyleyince Hasibe yelkenleri suya indirerek sabah Ferde’den aldığı paradan verir. Faik, gelen ihbarnameyi okuduğunda borçlarından dolayı faizi ile birlikte borcunun miktarını görünce yıkılır. Terzi olan Faik kara kara parayı nasıl ödeyeceğini düşünür.

AZİZ BABASI İLE İLGİLİ GERÇEKLERİ KEREM’E SÖYLÜYOR

Kerem Tahsin ile buluşur. Tahsin’e bundan sonra yapacakları ile ilgili planlarını anlatır. Tahsin ise ne yapması gerekiyorsa onu yapmasını ancak sonuçlarına da katlanması gerektiğini söyler. Kerem şirkete gelir. Aziz’in odasına girer. Aziz’e babası ile ilgili bişeyler anlatmaya çalışır. Aziz, babası ile ilgili ima ettiği şeylerin ne olduğunu Kerem’e anlatır. Kerem şaşırmıştır. Aziz babasının pis işlerini yaptığını ona söylediğinde Kerem de babasının bir canavar olduğunu söyler.

FERİDE CEYLAN’IN İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRİYOR

Faik akşam yemeğinde Fırat’ın olmadığını görünce Hasibe’ye hesap sorar. Feride babasının sinirli halini görünce bişey olup olmadığını sorar. Faik, bişey olmadığını söyler ama Feride ikna olmaz. Bu arada Ceylan Feride’yi sıkıştırarak doğum günü partisi için basından izin almasını ister. Feride babasına yalan söyleyemeyeceğini söyleyerek Ceylan’ın isteğini geri çevirir. Hasibe Fırat’ı arayarak, babası Faik’in onu sorduğunu ve hemen geri gelmesini ister. Feride sonunda Ceylan’ın istediği izni babasından alır.

FERİDE CİNAYETE TANIK OLUYOR

Aziz ve Kerem iş ortakları ile gece iş yemeğindedir. Kerem Aziz’in iş ortakları ile konuşmalarından bişey anlamadığını söyleyerek masadan kalkıp gider. Kerem’n tanımadığı biri ile sinirli bir şekilde dışarı çıktığını gören Aziz iş ortaklarını yemekte Nehir ile birlikte bırakıp dışarı çıkar. Bu sırada aynı mekanda Ceylan ile olan Feride telefonla konuşmaktadır. Aziz, dışarı çıkarken Feride’ye çarpar ama onu tanımamıştır. Feride telefonla konuşurken, kavga seslerini duyar. Bu sırada Aziz ve Kerem’in karıştığı kavgada silah seslerini duyar. Aziz Kerem’e yardım ederken 3 kişinin ölümüne neden olur ve Feride de tüm bu olanları görmüştür.