Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Prens Charles, Katy Perry’den bitkilerine şarkı söylemesini istemiş
Prens Charles, Katy Perry’den bitkilerine şarkı söylemesini istemiş
Katy Perry, geçen hafta Galler Prensi Charles tarafından İngiltere-Asya yardım elçisi ilan edilmişti. Prens Charles'ın düzenli olarak bitkilerine şarkı söylediğini anlatan Perry, prensin kendisinden de bitkilerine şarkı söylemesini rica etmiş.
Yaşam 8 Şubat 2020 - 10:31

ABD’li şarkıcı Katy Perry, İngiliz Kraliyet Ailesi’nin kendisini Hindistanlı Çocukları Koruma Kurumu’na elçi olarak atadığı tanıtım toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu.

Perry, Prens Charles hakkında, “Çok dokunaklı bir ruhu var. O kadar dokunaklı ki bana bitkileriyle konuştuğunu söylkedi ve bitkilerine onun için şarkı söyleyip söyleyemeyeceğimi sordu. Ben de kabul ettim” dedi.

SplashNews

EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Katy Perry’yi tebrik etmek için kürsüye çıkan Prens Charles, “Perry’ye yapmış olduğu konuşmadan dolayı minnettarım” diyerek şöyle konuştu:

* Onunla geçtiğimiz kasım ayında Bombay’de doğum günümde yaptığımız konsey toplantısında tanışmak beni çok mutlu etti. Katy’nin hayırsever tutumu benim için en güzel doğum günü hediyesi oldu. Onun derneğimizin Hindistan Çocuk Elçisi olmayı kabul ettiğini açıklamak benim için gurur verici.