Reklamsız Sözcü

Ataberk Mutlu kimdir?

Ataberk Mutlu, Altın Kelebek'te "En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü" alan küçük oyuncu, bu akşam Beyaz Show'da. Peki Ataberk Mutlu kimdir?

android-time 16:10 4 Aralık 2015
Ataberk Mutlu kimdir?
Ataberk Mutlu, Altın Kelebek'te "En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü" alan küçük oyuncu, bu akşam Beyaz Show'da. Peki Ataberk Mutlu kimdir?

Ataberk Mutlu, küçük Dev oyuncu, Poyraz Karayel’in Sinan’ı, Altın Kelebek ödül töreninde “En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü”nü alırken gözyaşlarına boğularak herkesi de ağlatan oyuncu, bu akşam Beyaz Show’a konuk olarak katılacak. Peki Ataberk Mutlu kimdir?

ATABERK MUTLU KİMDİR?

Ataberk Mutlu 2005 yılında Çorlu'da dünyaya gelmiştir. Ataberk Mutlu ilk olarak Haluk Bilginer, İnci Türkay ve Aysun Kayacı’nın rol aldığı Cuma’ya Kalsa dizisinde karşımıza çıktı. Ataberk Mutlu küçük yaşında bir de filmde oynadı. Ataberk, Murat Şeker’in yönettiği Arkadaşım Max’ta Deniz karakterini canlandırdı. Ataberk Mutlu’ya büyük çıkış yaptıran ise Karadayı dizisi oldu. Ataberk, Karadayı dizisinde Torun Nazif karakteri ile büyük beğeni topladı. Son olarak Poyraz Karayel dizisinde rol alan Ataberk Mutlu dizide Poyraz’ın oğlu “Sinan Karayel” rolünde.

Ataberk Mutlu’nun 4 yaşındayken oyuncu seçmelerine katıldığı burada kendisine sorulan soruya verdiği zeki cevap sonrası seçildiği söyleniyor. Oyuncu koçunun Ataberk’e “Seninle bir oyun oynayacağız. Bu abla annen olacak, ben de baban anlaştık mı? diye sormasının ardından Ataberk’in “Tamam babacım” cevabı sonrası herkesi etkiledi ve reklam filminin yüzü oldu.

Ataberk Mutlu yaşı küçük olmasına rağmen oyunculukta gösterdiği başarı ile adından sıkça söz ettiriyor. ‘En İyi Çocuk Oyuncu ‘ ödülünü alan Yeşilçam'ın efsane ismi Göksel Arsoy'un elinden alan  Ataberk Mutlu gözyaşlarını tutamadı. Mutlu ‘Bana destek olan herkese teşekkür ediyorum. Ödülümü erkek ve kız çocukları için alıyorum’ dedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more