Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen elindeki zikirmatikle dikkat çekti
Gülben Ergen elindeki zikirmatikle dikkat çekti
Gülben Ergen, eşiyle gittiği mekan çıkışı gazeteciler tarafından görüntülendi elindeki zikirmatikle dikkat çekti.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 25 Ekim 2016 - 07:44

Birlikte kahve içip yaklaşık iki saat boğaz manzaralı kafede sohbet eden ikiliden Gülben Ergen çıkışta gazetecilerin kapıda olduğunu fark edince makyaj için tuvalete gitti. Makyajını tazeleyip eşiyle gazetecilerin karşısına çıkan ünlü şarkıcı, bu sırada etrafını saran hayranları güç anlar yaşattı. Şarkıcıya, röportaj yaptığı sırada bazı hayranları trafikteki otomobilden seslenirken kimileriyse röportaj esnasında tek başına selfie yapmaya çalıştı.

gulben-ergen-ic

Gazetecilerle söyleştiği sırada cep telefonuyla selfie yapmaya çalışan bir hayranına şaşkın gözlerle takip eden Ergen, sorulara kısa cevaplar vermek zorunda kaldı. Sorulara yanıt verdikten sonra arabasına binerken hayranlarını selamlayan Gülben Ergen’in elindeki ‘zikirmatik’ de dikkatlerden kaçmadı. Ünlü ismin yanından ayırmadığı zikirmatiği ile daha önce de bir tatil beldesinde hararetli bir sohbet esnasında görüntülenmişti.

gulben-ergen-65
ÇOCUKLARDAN VAKİT YOK

Şarkıcı, “Benim asıl işim oyunculuk” şeklideki açıklamasının hatırlatılması üzerine “Uzun süredir oyunculuk yapmıyordum bence sinemayla olması çok iyi oldu. Haftada dört beş gün vakit ayırıp dizi yapacak hal kalmıyor çocuklardan” şeklinde konuştu.

ZİKİRMATİK NEDİR?

Zikir çekmeye, daha doğrusu çektiğiniz zikrin kaydını(sayısını) tutmaya yarıyor.

Son güncelleme: 07:55 - 25.10.2016