Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O Ses Türkiye jürisi Sibel Can, Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan Özoğuz haftalık kazançları dudak uçuklatıyor
O Ses Türkiye jürisi Sibel Can, Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan Özoğuz haftalık kazançları dudak uçuklatıyor
Ebru Gündeş'in ayrılığının ardından bu sene jüri kadrosuna Sibel Can'ı katan O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin aldıkları ücretler dudak uçuklatıyor.
Magazin 28 Ekim 2016 - 09:57

Acun Ilıcalı’nın kendi kanalında yayınladığı ve yapımcılığını üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışması yine ilgi çekici performanslarla kendisinden söz ettiriyor. Jüri koltuğunda oturan renkli isimlerin başarılı performanslarıyla renklenen programda bu isimlerin ne kadar ücret aldığı ise merak konusuydu. Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre üyelerin program başına aldıkları ücretler son derece yüksek. Ekim ayının ilk günlerinde yayınlanmaya başlayan programın yeni jüri üyesi Sibel Can’ın haftalık ücreti 100 bin liraymış. İşte diğer jüri üyelerinin aldıkları ücretler: Jürinin en eski üyeleri Hadise ile Murat Boz’un ücretleri ise bu yıl değişmedi: Onlar da bu sezon haftalık 85 bin TL’ye imza attı. Athena Grubu’nun sempatik ikizleri Gökhan-Hakan Özoğuz’a haftalık toplam 90 bin TL ödeniyor. Üç yıldır jüri olarak görev aldığı O Ses Türkiye’den “içinde bulunduğu durumdan dolayı” ayrılan Ebru Gündeş de en son haftalık 100 bin TL alıyordu.

Son güncelleme: 10:21 - 28.10.2016