Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016 şampiyonu kim oldu?
Survivor 2016 şampiyonu kim oldu?
Survivor 2016'nın final bölümü TV8 ekranlarında dün akşam seyircisi ile buluştu. Muhteşem bir heyecanın yaşandığı Survivor finalde Avatar Atakan SMS oylamasından galip çıkarak şampiyon oldu.
Magazin 1 Temmuz 2016 - 09:16

TV8 ve ekranların soluksuz takip edilen ve her bölümü heyecan fırtınası estiren Survivor 2016’nın final bölümü dün akşam gerçekleşti. Survivor 2016 son bölümde Gönüllüler’den Serkay ile Ünlüler’den Avatar Atakan birincilik için mücadele verdiler. Nefes kesen gecede Serkay rahat tavırlar sergilerken Atakan’ın ise gergin olduğu gözlendi.

SURVIVOR ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Muhteşem heyecana sahne olan gecede Serkay ve Atakan SMS oylamasına çıktı. Oylamanın ardından en çok oyu alan Avatar Atakan oldu ve Survivor şampiyonu oldu. Atakan birinci olmasının ardından 500 bin TL’lik ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR'UN ÇOK ÖZEL KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ!

Survivor 2016'da oyun parkurlarında yaşanan ve gözden kaçan en eğlenceli görüntüler Survivor 2016'nın finalinde ekranlara geldi. İşte birbirinden keyifli o anlar…

“GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ YARIŞMACIYIM!”

Gecede söz alan Nagihan yarışmada kıskanıldığını belirterek “Ben gelmiş geçmiş en iyi yarışmacıyım” diyerek iddialı bir konuşma yaptı. Acun ise bu sözlerin ardından hırslı yarışmasıya takılmayı ihmal etmedi.

İŞTE SURVİVOR EKİBİNİN ÇEKİMLERDE YAŞADIKLARI…

Survivor ekibini çekimlerdeki en keyifli anları yarışmanın finalinde ekrana geldi. İşte uzun süren Survivor maratonunun kamera arkasında yaşananlar…

AİLELERDEN MESAJLAR

Finale çıkan Serkay ve Atakan’ın aileleri gecede konuşma yaptılar. Her iki ailenin de temennisi hak edenin kazanması yönündeydi. Acun Ilıcalı ise iki ismin neden bu kadar çok sevildiğini anladığını belirterek “Aileleriniz sizi çok iyi yetiştirmiş” dedi.

NAGİHAN ACUN KAVGALARI

Survivor 2016’nın en hırslı yarışmacılarının başında gelen Nagihan’ın, Survivor yaşantısındaki Acun Ilıcalı ile girdiği polemikler final gecesinde eğlenceli anlar yaşattı.

YARIŞMACILARIN İNANILMAZ DEĞİŞİMİ

Survivor’da her sezon yarışmacılar müthiş değişimler yaşıyor. Survivor 2016’da da yarışmacıların değişimleri yarışmaya damga vurdu.

SURVIVOR KAMPI KURULUYOR

Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı,  Survivor öncesi yeni bir format hazırlandığını 8 kadın ve 8 erkeğin bir evde kalacağını açıkladı.  Yarışmanın isminin “Göz6” olacağını söyleyen Ilıcalı, kazanan bir erkek ve bir kadının Survivor’un yeni sezonuna katılmaya hak kazanacağını belirtti.

İLK VİDEO İBRAHİM’İN

Survivor 2016 programı Serkay ile Atakan’ın final yolundaki mücadelelerinden, yaptıkları açıklamalarından, yaşadıklarından oluşan görüntüler ile başladı. Acun Ilıcalı Survivor’da final programı hazırlıklarının 1 ay öncesinden başladığını söyledikten sonra elenen yarışmacılarla ilgili hazırlanan ve daha önce ekrana gelmemiş görüntülerin de olduğu videoları tanıttı. Bunlardan ilgli İbrahim’in Survivor’daki komik yemek macerası oldu.

Son güncelleme: 13:07 - 01.07.2016