Trump’ın eski eşi Türkiye hayranı çıktı

ABD Başkanı Donald Trump’ın ikinci eşi, televizyon yıldızı Marla Maples'ın tam bir Türkiye hayranı olduğu ortaya çıktı. Amerika'nın Sesi'ne konuşan Maples, çok sayıda Türk arkadaşı olduğunu söylerken en büyük üzüntüsünün ise Türkiye'ye henüz gidememiş olmak olduğunu dile getirdi.

Trump’ın eski eşi Türkiye hayranı çıktı

Modellik kariyerine Türk malı naylon çorap markasının reklamıyla başladığını belirten Maples, Jean Paul Ataker modaevinin sahipleri Şırnaklı modacı kardeşler Numan ve Kerime Ataker'le arkadaş olduğunu ve onlar sayesinde Türkiye’yi sevdiğini söyledi.

New York’ta düzenlenen Amerikan Türk Cemiyeti'nin gala gecesine de katılan Maples, “Beni buraya John Paul (Numan) Ataker'in ablası Kerime davet etti, dünyada gördüğüm en güzel kumaşları yapıyorlar ve ben de bu gece onun tasarımlarından birini giyiyorum. En kısa zamanda onlarla birlikte Türkiye'yi ziyaret etmek istiyorum. Türkiye masal gibi bir ülke ve ben hayatım boyunca hep ziyaret etmek istedim. Türkler de harika insanlar. Burada da birçok başarılı Türk yaşıyor. Böyle davetler sayesinde de ben Türk arkadaşlarıma yenilerini ekliyorum” dedi.

ABD Başkanı Donald Trump’la 1980’li yılların sonunda tanışan Maples, 93’te iş adamıyla evlendi. Çiftin Tiffany Ariana Trump isimli bir kızı bulunuyor. Çift 1999’da boşandı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...