Sözcü Plus Giriş

AKP’li Yazıcı’nın ‘Nasılsın’ diye sorduğu esnafa tepki: Terbiyesizlik yapma

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, dün Rize’nin Fındıklı ilçesinde esnafı ziyaret etti. AKP'li Hayati Yazıcı'nın 'nasılsın' diye sorduğu esnaftan "İyi değiliz, nasıl iyi olalım' yanıtı gelince tartışma çıktı. Tartışmaya AKP’li Belediye Başkanı Adnan Özbalaban da dahil oldu. Özbalaban, esnafa, "terbiyesizlik yapma” dedi.

23:52 -
AKP’li Yazıcı’nın ‘Nasılsın’ diye sorduğu esnafa tepki: Terbiyesizlik yapma

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Gençlik, Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Rize milletvekili adayı Muhammet Avcı ile Derepazarı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti.

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, kredi derecelendirme kuruluşlarının gerçekçi not vermediğini ifade etti. Bak, “Birtakım kuruluşlar not veriyor.Bölgedeki bu gücü, büyümeyi çekemiyorlar.” ifadelerini kullandı.

ESNAFLA TARTIŞTI

Foto: İHA

Foto: İHA

Öte yandan AKP’nin yüzünü her zaman millete döndüğünü belirten AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı esnaf ziyareti sırasında bir vatandaşla tartıştı. Esnafa “nasılsınız” diye soran Yazıcı, “İyi değiliz, nasıl iyi olalım” yanıtını alınca tartışma çıktı. Tartışmaya  AKP'li Belediye Başkanı Adnan Özbalaban da dahil oldu. Özbalaban, esnafa, “terbiyesizlik yapma” dedi. 

 

 

Son güncelleme: android-time 23:58 31.05.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more