Sözcü Plus Giriş

Kadıköy’de sır ölüm

Kadıköy Acıbadem'de 24 yaşındaki Atilla Kerem Tongal kız arkadaşının oturduğu apartmanın bahçesinde ölü olarak bulundu. Binanın 7 katın penceresinden düştüğü tespit edilen Tongal'ın evde bulunan kız arkadaşı da ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yüzü kan içerisinde olan A.Ö., tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

null
Güncellenme: 11:55, 26/07/2018

Olay saat 07.00 sıralarında Kadıköy Acıbadem Caddesi Hukukçular Sitesi L Blok’ta meydana geldi. İddiaya göre site görevlisi apartmanın bahçesinde kanlar içinde yatan bir kişiyi gördü. Görevlinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri daha sonra Atilla Kerem Tongal (24)’ün hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri Tongal’ın apartmanın 7. katında düştüğünü tespit etti. Dairenin Tongal’ın kız arkadaşına ait olduğu kız arkadaşının da olay anında evde olduğu öğrenildi. Yüzünde kanlar olan A.Ö olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. A.Ö. tedavisinin ardından ifadesinin alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis ekipleri ve savcının olay yerindeki incelemeleri tamamlamasının ardından Tongal’ın cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Cengiz ÇOBAN-İSTANBUL,(DHA)

Korkunç olay Kadıköy'deki bu apartmanın 7. katında meydana geldi

Korkunç olay Kadıköy’deki bu apartmanın 7. katında meydana geldi Foto: DHA

 

Yayınlanma Tarihi:11:20,