Vicdansız sürücü ölüme terk etti

Ankara’da yol kenarında cansız bedeni bulunan kadının, henüz plakası belirlenemeyen bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybettiği anlaşıldı. MOBESE kameralarını izleyen polis ekipleri kaçan aracı tespit ederek yakalanması için alarma geçti.

Olay, sabah saatlerinde Altındağ ilçesinde fark edildi. Edinilen bilgilere göre, Mevlana Bulvarı'nı İstanbul Caddesi'ne bağlayan yan varyantın yapımı işinde çalışan belediye görevlisi, yol kenarında yerde hareketsiz yatan bir kişi gördü. Görevlinin ihbarı üzerine olay yerine 112 acil servis ve polis ekipleri sevk edildi. Yapılan kontrollerde genç kadının hayatını kaybettiği tespit edildi.

Cenazenin çevresini şerit çekerek kapatan ekipler, yol üzerinde bulunan cam izlerinden yola çıkarak, genç kadının bir aracın çarpması nedeniyle hayatını kaybettiği sonucuna vardı. Mevlana Bulvarının bir kısmını araç trafiğine kapatan polis ekipleri, asfalttaki fren izlerini muhafaza altına aldı. Daha sonra Olay Yeri İnceleme birimine bağlı polisler, civardaki delilleri topladı. Kaza anına ilişkin görüntüleri MOBESE kameralarından izleyen polis ekipleri kaçan aracı tespit ederek, yakalanması için çalışma başlattı.

Olay nedeniyle, Bulvar'daki trafik akışı yaklaşık bir saatliğine tek şeritten kontrollü olarak sağlandı. Uzun araç kuyruklarının oluştuğu yolda başka kazaların yaşanmasına engel olmak için trafik önlemi alındı. Talihsiz kadının cansız bedeni belediyeye ait cenaze aracıyla morga kaldırıldı.

vicdan-1


Emniyet şeridiyle kapatılan olay yerinde delilerin toplanması ve gerekli incelemenin yapılmasının ardından talihsiz kadının cesedi morga götürüldü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...