Yeni Cumhurbaşkanı başdanışmanı Fecir Alptekin kimdir? İşte Fecir Alptekin hakkında merak edilenler…

Resmi Gazete’de yer alan atama kararları ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanlıklarına Fecir Alptekin ve Zafer Çubukcu getirildi. Fecir Alptekin'in mesleğini ve yaşını merak eden vatandaşlar Fecir Alptekin kimdir sorusunun yanıtını arıyor.

Yeni Cumhurbaşkanı başdanışmanı Fecir Alptekin kimdir? İşte Fecir Alptekin hakkında merak edilenler…

Yeni Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin Google’da trend oldu. Fecir Alptekin’in hayat hikayesini merak edenler Google üzerinden araştırıyor. İşte Fecir Alptekin hakkında merak edilenler…

FECİR ALPTEKİN KİMDİR?

İtalyan Lisesi'nden sonra Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan Fecir Alptekin, medyadaki kariyerine Cumhuriyet ve Yeni Binyıl gazetelerinde muhabir-editör olarak başladı. Daha sonra Halkla İlişkiler, İletişim ve Pazarlama sektörüne girdi.

Novartis Pharma, TUSİAD, Türk Reklam Ajansları Derneği ve Memorial Sağlık Grubu'nda çalıştı. 2006 yılından bu yana çalıştığı Turkuvaz Medya Grubu'nda Kurumsal İletişim Grubu Başkanlığına getirildi.
Reha Denemeç kimdir? Kaç yaşında, memleketi neresi? Yeni Milli Eğitim Bakanlığı bakan yardımcısının bilinmeyenleri İlginizi Çekebilir Reha Denemeç kimdir? Kaç yaşında, memleketi neresi? Yeni Milli Eğitim Bakanlığı bakan yardımcısının bilinmeyenleri

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...