Reklamsız Sözcü

Zehir tacirlerine büyük darbe!

İstanbul Polisi'nin zehir tacirlerine yönelik önemli bir operasyon düzenledi. Silivri'de bir villanında aralarında bulunduğu 3 adrede yapılan baskında piyasa değeri 15 milyon lira olan 80 kilo 500 gram eroin ele geçirildi. Karton bardak fabrikası sahibi I.K. ve 3 adamı yakalandı.

Habip ATAM
10:55 -

Operasyon İstanbul Emniyeti’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi.  Istanbul Narkotik Polisi uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir şebekeyi belirleyince harekete geçti.  Çalışmalarda zehir tacirlerine ait bazı adresler belirlendi. Teknik ve fiziki takip çalışmalarıyla şebeke üyeleri tek tek tespit edildi.  Şebeke elebaşının karton bardak fabrikası sahibi I.K. olduğu anlaşıldı. Araştırmaların tamamlanmasının ardından Silivri, Çatalca ve Bayrampaşa’daki 4 ayrı adrese operasyon düzenlendi. Baskında İ.K.’nın kaldığı lüks villada 15 milyon lira olan 80 kilo 500 gram eroin ele geçirildi. İ.K. ve 5 adamı gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüpheliler Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Şüphelilerin işlemlerinin sürdüğü öğrenildi. Afganistan'da üretilen eroinin İran üzerinden Türkiye'ye sokulduğunu ve şebekenin Hollanda'ya göndermeyi planladığı öğrenildi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 12:56 16.05.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more