Sözcü Plus Giriş

Kan donduran olay… Sevişirken balkondan düşüp can verdi: Polisler kadını yarı çıplak buldu

Rusya'da korkunç bir olay yaşandı... Ülkenin turistik kentlerinden St. Petersburg'da bir balkonda cinsel ilişkiye giren bir adam ve kadın dengelerini kaybederek yuvarlandı ve dokuzuncu kattan düştü. Polis ve görgü tanıkları kadının yarı çıplak cansız bedenini bulurken adam hakkında arama kararı çıkartıldı. Komşular adam ve kadının balkondan düştüğünü söyledi.

Sozcu.com.tr
08:11 -
Kan donduran olay… Sevişirken balkondan düşüp can verdi: Polisler kadını yarı çıplak buldu

Rusya’nın turistik kentlerinden St. Petersburg’da dedektiflik hikayelerini aratmayan bir olay yaşandı… Rus basını, St. Petersburg’daki bir apartmanın balkonunda bir adam ile bir kadının cinsel ilişkiye girerken dengelerini yitirerek düştüğünü yazdı. İddiaya göre çift dokuzuncu kattaki apartman dairesinin balkonunda cinsel ilişki yaşarken bir anda dengelerini kaybetti.

İLGİLİ HABERDevlet memurunun çıplak pozları ortalığı karıştırdıDevlet memurunun çıplak pozları ortalığı karıştırdı

Yükseklikte adrenalin ile birlikte kendilerine hakim olamayan çift dokuzuncu kattan aşağı düştü. Komşular ve görgü tanıkları adam ile kadının balkondan düştüğünü söylerken, olay yerine gelen polis, yarı çıplak vaziyette bir kadının cansız bedenini cadde üzerinde buldu. Fakat polis, kimliği açıklanmayan adamı bulamadı. Görgü tanıkları iki kişinin camdan düştüğünü ifade ederken evi inceleyen polisler ilginç bulgulara rastladı.

İLGİLİ HABERSon dakika... Milyoner işadamına cinsel taciz suçlamasıSon dakika... Milyoner işadamına cinsel taciz suçlaması

Caddede bulunan kadının yanında bir süpürge olduğunu tespit eden dedektifler kadının yanında bir de parçalanmış televizyon olduğunu rapora yazdı. Komşular, “Seslere bakılırsa evde 4 erkek ve 1 kadın vardı. Evden gürültüler geliyordu ve alkol içiyorlardı” dedi. Rus medyasına konuşan komşular, “Önce bir gürültü duyduk, daha sonra bir şeyin caddeye düştüğünü gördük. En sonunda da bir kadın ve bir erkeği aşağı düşerken gördük. Camdan bakınca bunun bir adam ve kadın olduğunu anladık. Adam hafif yaralanmıştı ve olay yerinden uzaklaştı” ifadesini kullandı.

25 ile 30 yaşında olduğu tahmin edilen kadının üzerinde sporcu şortu olduğu belirtildi.

Son güncelleme: 08:15 07.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more