Sözcü Plus Giriş

Bilgisayar başından kalkmayan oğlunu bıçaklayıp öldürdü

Karabük'te bir babanın evlat katili olması Türkiye'nin işsizlikte geldiği korkunç noktayı gözler önüne serdi. Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun olan 26 yaşından Emirhan Gün, KPSS'yi kazanamadığı için iş bulamadı. Kendini eve kapatan ve zamanının bilgisayar başında geçirmeye başlayan Emirhan ile babası arasında sıkıntılar yaşanmaya başladı. Dün gece tekrarlayan tartışma bu defa cinayetle bitti. Baba Ali Gün, oğlunun elinde aldığı bıçakla evlat katili oldu.

10:15 -

Fevzi Çakmak Mahallesi Yahya Kemal Caddesi’nde meydana gelen olayda Ali G. bilgisayar başında fazla zaman harcadığını düşündüğü oğlu Emirhan Gün (26) ile tartışmaya başladı. Büyüyen tartışmada oğlunun elinden bıçağı alan baba Ali Gün, bıçağı oğluna doğru savurdu. Kalbine ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Emirhan Gün komşularından yardım istedi. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve 112 ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan yaralı genç tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Oğlunu öldüren Ali G. ise polis ekiplerince olay yerinde yakalanarak gözaltına alındı. Baba Gün ilk ifadesinin ardından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi.

‘KPSS'yi kazanamadı, kendini eve kapattı'

Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun olan 26 yaşından Emirhan Gün, girdiği KPSS'yi kazanamayınca kendini eve kapatarak bilgisayarda fazla vakit geçirmeye başladı. Bu durumdan rahatsız olan Baba Ali Gün oğlu ile tartışmaya başladı. Kavgaya dönüşen tartışmada baba eline geçirdiği bıçak ile oğlunu öldürdü.

Son güncelleme: 10:41 19.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more