Sözcü Plus Giriş

”Hedef benim bana gelin” dedi, öldürüldü

İstanbul’da iki kişi tarafından silahla vurulduktan sonra bir tıp merkezinin önüne bırakılan Ali Akdoğan hayatını kaybetti. Bir süre önce işyeri kurşunlanan Ali Akdoğan’ın sosyal medya hesabından, “Hedef benim, bana gelin” şeklinde paylaşım yaptığı ortaya çıkarken, polis şüphelileri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Tugay SADAY
14:20 -
”Hedef benim bana gelin” dedi, öldürüldü

Geçtiğimiz Pazar günü Ataşehir'de özel bir tıp merkezinin önündeki araçta, yaralı bulunan Ali Akdoğan, tıp merkezinde yapılan ilk müdahalenin ardından Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Akdoğan, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

2 ŞÜPHELİ MERCEK ALTINDA

Polis ekipleri, Ali Akdoğan'ın yaralı bulunduğu araçta ve çevrede güvenlik kamera görüntülerini de inceleme altına alarak konuyla ilgili çalışma başlattı. Akdoğan’ı tıp merkezinin önüne bırakıp yaya olarak kaçan 2 şüpheliyi belirleyen ekipler, söz konusu kişileri yakalamak için harekete geçti.

İŞYERİ KURŞUNLANMIŞTI

İnşaat işi yaptığı öğrenilen Ali Akdoğan'ın geçtiğimiz Aralık ayında işyerinin kurşunlandığı ve 15 yaşındaki bir çocuğun yaralandığı öğrenildi.

HEDEF BENİM BANA GELİN

İşyerinin kurşunlanmasının ardından Ali Akdoğan'ın sosyal medya hesabından, “3 silahlı adam mekânıma girip 15 yaşındaki sübyanı vurdunuz. Hedefiniz benim, bana gelin. Amacınız beni korkutmaksa Allah'tan başka kimseden korkmuyorum. Sebep siyasi ya da ticari her ne ise yaptıklarımın arkasındayım Allah'tan başkasına biat etmem” paylaşımında bulunduğu ortaya çıktı.
Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more