Sözcü Plus Giriş

Kartal’da vahşi cinayet! Kadının kimliği belli oldu

Kartal'da bacakları kopuk kadın cesedinin sırrı çözüldü. Cesedi bulunan kadının İran uyruklu 63 yaşındaki Fardıs Golrokh’un oğlu ve geliniyle tartıştıktan sonra 39 katlı rezidansın 31. katından atladığı ortaya çıktı. Hayatını kaybeden kadının kopan vücut parçaları birleştirilerek Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, oğlu ve gelininin ise ifadelerine başvuruldu.

Tugay SADAY
15:35 -

Kartal'a bağlı Esentepe Mahallesi’ndeki 39 katlı rezidansın 4. katından ve binanın trafo ve tesisatlarının yer aldığı boşlukta ceset parçaları gören vatandaşlar polise haber verdi. Söz konusu rezidansa gelen Olay Yeri İnceleme ve Cinayet Büro ekipleri incelemelerde bulundu.

OĞLU VE GELİNİ İLE YAŞIYORDU

İncelemeler sonucu bir kadına ait olduğu belirlenen ceset parçaları birleştirilirken, rezidans sakinleri ise mercek altına alındı. Yapılan araştırmalar sonucu hayatını kaybeden kadının 31. katta Şıhtan Y. ve gelini Nasim D. ile birlikte yaşayan 63 yaşındaki İran uyruklu Fardıs Golrokh olduğu belirlendi. Olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Fardıs Golrokh'un oğlu Şıhtan Y. ve gelini Nasim D. gözaltına alındı.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Yapılan sorgulamalarda oğul Şıhtan Y. ifadesinde, “Annemle sorunlar yaşıyorduk. Yine tartışmaya başlayınca annem kendisini aşağıya attı” dedi. Yürütülen soruşturmada, Fardıs Golrokh'un intihar mı ettiği yoksa gelini ve oğlu tarafından aşağıya mı atıldığı araştırılıyor.

Son güncelleme: 19:08 01.08.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more