AUZEF final sınavları sona erdi! AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi final sınavları, dün itibariyle tamamlandı. 10 Temmuz’da başlayan sınavlar, 20 Temmuz’a kadar devam etti. Corona virüsü sebebiyle online olarak yapılan AUZEF final sınav sonuçları için geri sayım sürüyor. Peki, AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte gelişmeler…

AUZEF final sınavları sona erdi! AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı?

AUZEF final sınavını online olarak yapan binlerce öğrenci, şimdi açıklanacak sınav sonucunu bekliyor. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzak Eğitim Fakültesi, AUZEF sınavları ile ilgili açıklamada bulundu. İşte detaylar…

AUZEF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nden yapılan açıklamada, online olarak yapılan sınavların 20 Temmuz 2020 saat 23.59’da bitti. Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ise belli değil. Geçen sene sınav sonuçları, sınav bitiş tarihinden üç sonra ilan edilmişti.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nden yapılan açıklama şu şekilde;

Değerli Öğrencilerimiz,

Bahar Dönemi Bitirme (Final) sınavları 10 Temmuz 2020 saat 06:00’da başlamış olup 20 Temmuz 2020 saat 23:59’da sona erecektir. 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Bahar Dönemi Bitirme (Final) sınavlarına https://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden girebilirsiniz.

Çevrimiçi (online) sınavlarınıza cep telefonlarınızdan giriş yapmak yerine bilgisayarlarınızdan giriş yapmayı tercih etmeniz ve toplamda 11 günlük sınav tamamlama süresi bulunduğundan dolayı sınavlarınızı zamana yaymanız akademik başarınızın yükseltilmesi açısından önem arz etmektedir.

Öğrencilerimizden, çevrimiçi (online) sınavların başladığı ilk gün ilk saatlerde ve son günlerde sınav sisteminde yoğunluk olabileceğini göz önünde bulundurmalarını, sınavlarına girmek için diğer zaman dilimlerini tercih etmelerini önemle rica ediyoruz.”

Corona istanbul İstanbul Üniversitesi öğrenci sınav tweet Twitter
Loading...