Sözcü Plus Giriş

AUZEF giriş yerleri belli oldu! AUZEF sınav giriş belgesi sorgulama…

İstanbul Üniversitesi, AUZEF sınavı için giriş belgesini şart koşuyor. AUZEF sınav giriş belgesine haberimizdeki linkten erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sınava giriş belgesinin de çıktısını alabilirsiniz. AUZEF, 11-12 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek. İşte sınav öncesinde AUZEF’de dikkat edilmesi gerekenler…

16:26 -
AUZEF giriş yerleri belli oldu! AUZEF sınav giriş belgesi sorgulama…

AUZEF sınav giriş yerleri belli oldu. AUZEF güz dönemi bitirme sınavları 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde yapılacak. AUZEF için kısa bir süre kaldı ve öğrenciler AUZEF sınavlarına nerede gireceklerini araştırıyor. İstanbul Üniversitesi, sınav için giriş belgesini şart koşuyor. İşte AUZEF güz dönemi sınavına dair detaylar…

AUZEF SINAV YERLERİ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

AUZEF sınav yerleri ve belgelerinizi AKSİS kullanıcı adı ve şifrenizle sinav.istanbul.edu.tr adresinden alabilirsiniz.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

AUZEF NEDİR?

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi bünyesinde açık öğretim ve uzaktan eğitim veren tüm programların faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren Uzaktan Eğitim, 2011 yılından itibaren de Açık Öğretim kapsamında öğrenci kabul eden AUZEF bu yönüyle Türkiye’deki tek açık ve uzaktan eğitim fakültesidir.

2016 yılı itibariyle AUZEF bünyesinde 15 Lisans, 15 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 17’si Açık Öğretim, 18’i AUZEF’e bağlı Uzaktan Eğitim, 2’si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Eğitim şeklindedir.

AUZEF, tüm programlarındaki öğrencilerine, dünyanın her yerinde internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler hem lisans hem de ön lisans açık öğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açık öğretim programlarına, “Sınavsız İkinci Üniversite” kapsamında kayıt yaptırabilirler.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more