26 Ağustos Şans Topu sonuçları açıklandı! İşte haftanın şanslı rakamları…

Milli Piyango tarafından gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi için haftanın sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz çekilişte 5+1 bilen iki kişi 978 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olmuştu. Bu akşam ise büyük ikramiye tutarı 720 bin TL olarak belirlendi. İşte 26 Ağustos Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı...

26 Ağustos Şans Topu sonuçları açıklandı! İşte haftanın şanslı rakamları…

Şans Topu’nun 4. çekilişi bu akşam yapıldı. Büyük ödül hayaliyle bilet alanlar haftanın şanslı rakamlarını merak ediyor. Yenilenen sistemle birlikte büyük ödüller kazandıran Şans Topu’nda geçtiğimiz hafta 5+1 şanslı rakamları doğru tahmin eden 2 kişi 978 bin TL’lik büyük ödülü almaya hak kazanmıştı. Bu hafta ise büyük ikramiye tutarı 720 bin TL olarak belirlendi.

ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Şans Topu’nun dördüncü çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Şans Topu’nda haftanın sonuçları şu şekilde; 14-15-18-29-34 +5

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu’nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.