27 Ağustos Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı…

Süper Loto'nun bu haftaki çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye tutarı devirlerle birlikte 32 milyon TL'ye ulaştı. 60 rakam arasından 6 doğru rakamı bilenlerin büyük ikramiyeyi kazandığı Süper Loto'da çekiliş sonuçları haberimizde. İşte 27 Ağustos Süper Loto sonuç ekranı...

27 Ağustos Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı…

Milli Piyango’nun en fazla oynanan oyunlarından Süper Loto’da bu akşamki sonuçlar belli oldu. Süper Loto’nun 27 Ağustos tarihli çekilişinde büyük ikramiye tutarı 32 milyon 364 bin 752 TL olarak açıklandı. İşte Süper Loto sonuçları…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto’nun 12. çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto’da haftanın şanslı rakamları şu şekilde; 6-10-31-43-52-59

MİLLİ PİYANGO’DAN AÇIKLAMA

Sisal Şans tarafından 27 Ağustos Perşembe günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde 1 kişi 32 milyon 364 bin 752 TL ikramiye kazandı. Büyük ikramiye; 52, 10, 6, 31, 59, 43 sayılarına isabet etti. Son çekilişi 25 Ağustos'ta gerçekleştirilen Süper Loto'da 31 milyon 452 bin 737 TL büyük ikramiye devretmişti.

Sisal Şans tarafından yapılan açıklamada: “Sisal Şans ailesi olarak ilk büyük ikramiyemizi Süper Loto ile vermenin mutluluğunu yaşarken, Tekirdağ Muratlı'ya isabet eden büyük ikramiyeyi kazanan talihlimizi de tebrik ediyoruz. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz. Bir sonraki çekilişin şanslı kişisi siz de olabilirsiniz. Bizimle oynamaya devam edin.” ifadelerine yer verildi.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.