3 Şubat On numara sonuçları açıklandı! On numara çekiliş sonuçları sorgulama

On numara çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her pazartesi düzenlenen On numara şans oyununun bu hafta 913. sayılı çekilişi yapıldı. Saat 21.15'te düzenlenen 3 Şubat on numara çekiliş sonuçlarını sayfamızdan görebilirsiniz.

3 Şubat On numara sonuçları açıklandı! On numara çekiliş sonuçları sorgulama

Milli Piyango İdaresi (MPİ) On numara şans oyununun bu hafta 913. sayılı çekilişi gerçekleştirildi. 10 şanslı rakamlı bilerek büyük ikramiye kazanma ümidiyle bilet alanlar bu hafta hangi şanslı sayıların çıkacağını merak ediyor. İşte 3 Şubat On numara çekiliş sonuçları sorgulama sayfası.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI

On numara şans oyununda bu akşam yapılan çekiliş sonuçları belli oldu. On numara şans oyununda bu hafta büyük ikramiye tutarı 590 bin 829 olarak belirlendi.


GEÇTİĞİMİZ HAFTA YAPILAN ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar)
ödenmektedir.