Sözcü Plus Giriş

Adnan Oktar’dan kaçtı, kediciklerden kaçamadı

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü'nü deşifre eden isimlerden Özkan Mamati, Oktar'a bağlı yaşayan üyeler tarafından sürekli olarak tehdit edildiğini dile getirdi. YouTube'a kendisiyle ilgili 40 bine yakın karalayıcı video yüklendiğini ifade eden Mamati, 60'a yakın kadın tarafından da tehdit ve taciz iddiasıyla hakkında uzaklaştırma kararı çıkartıldığını öne sürdü. 

Güncellenme: 12:08, 15/10/2020

Yaklaşık 18 yıl boyunca Adnan Oktar Suç Örgütü içerisinde faaliyet gösteren Mamati, daha sonrasında örgütten ayrılmış ve örgütten şikayetçi olmuştu.

Örgütü deşifre ettikten sonra sürekli olarak tehdit altında yaşadığını ifade eden eski mürit Özkan Mamati başından geçenleri şu sözlerle anlattı:

* Operasyondan önce Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’nden şikayetçi olan ilk insanım. Şikayetim sonrası ben ve benim gibi birçok kişiye sistematik baskılar var.

* Bu baskılar örgütün firarileri tarafından yapılıyor. Örgütün operasyondan önceki stratejisi benim gibi müştekiler için, sosyal medyadan, web sitelerinden bunlar FETÖ’cü, Cumhurbaşkanına suikast timinin lideri gibi iftiralar attılar.

“50’YE YAKIN SORUŞTURMADAN TAKİPSİZLİK ALDIM”

* Sadece benim hakkımda YouTube’a 40 bine yakın karalayıcı video yüklendi. Bunların yanı sıra 60’a yakın bayan evlerini bastığımı, silah gösterip tehdit ettiğimi, kapılarında yattığımı söyleyip hakkımda uzaklaştırma kararı çıkarttı.

* Savcılık ve Cimer’e dahi şikayet edildim. 50’ye yakın savcılık soruşturmasından takipsizlik aldım. Örgüt, GSM operatöründe çalışan, üyesinden bizlerin girdiği internet sitelerini, telefon numaramızı, ev adresimizi, WhatsApp konuşmalarımızı talep ediyor.

* Mağdur olan bayanların birçoğu her gün Twitter’da firari üyeler tarafından ölüm tehditleriyle taciz ediliyor. Bu yıldırma çalışması Adnan Oktar’ın avukatları üzerinden talimatla yapılıyor.

İlginizi Çekebilir30 yıllık kedicik itirafçı oldu Adnan Oktar'ı anlattı30 yıllık kedicik itirafçı oldu Adnan Oktar'ı anlattı İlginizi ÇekebilirEvde bulunan 69 bin TL'lik prezervatif sorulan Oktar: Genç çocuklar, kullanıyorlardırEvde bulunan 69 bin TL'lik prezervatif sorulan Oktar: Genç çocuklar, kullanıyorlardır İlginizi ÇekebilirAdnan Oktar örgütünün iç yüzünü anlattı! 'Tehdit ile tutuldular, dayak yediler'Adnan Oktar örgütünün iç yüzünü anlattı! 'Tehdit ile tutuldular, dayak yediler'

 

Yayınlanma Tarihi:10:04,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more