AKP’li belediye başkanı coronaya yakalandı

Elazığ Belediye Başkanı AKP’li Şahin Şerifoğulları, corona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. SÖZCÜ’ye konuşan Şerifoğulları, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Şerifoğulları, Ayasofya'da 24 Temmuz'da kılınan cuma namazına da katılmıştı. Şerifoğulları'nın AKP Elazığ Gençlik Kolları Başkanı ve Elazığ Belediyesi Meclis Üyesi Uğurcan Güleç, AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar ve Mehmet Ağar ile yakın temas halinde aynı fotoğraf karesinde yer aldığı görüldü.

AKP’li belediye başkanı coronaya yakalandı

Elazığ Belediye Başkanı AKP'li Şahin Şerifoğulları'nın çevresinde bir kişinin corona virüsü testi pozitif çıktı. Bunun üzerine corona testi yaptıran Şerifoğullarının da corona testi pozitif çıktı.

SÖZCÜ’ye konuşan Şerifoğulları,”Corona virüsünü nereden kaptığımı bilmiyorum ya bayramda oldu ya da öncesinde oldu. Çok şükür durumum 14 gün evimde kendimi izole edeceğim” ifadelerini kullandı.

AYASOFYA AÇILIŞINA KATILMIŞTI

AKP'li Şerifoğulları, 86 yıl sonra ibadete açılan Ayasofya’da, 24 Temmuz’da kılınan ilk cuma namazına da katılmıştı.

Şerifoğulları’nın AKP Elazığ Gençlik Kolları Başkanı ve Elazığ Belediyesi Meclis Üyesi Uğurcan Güleç, AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar ve Mehmet Ağar ile yakın temas halinde aynı fotoğraf karesinde yer aldığı görüldü.

FOTO: SÖZCÜ

AKP Corona Cuma Elazığ Meclis Sağlık Sözcü