Eski erkek arkadaşının yüzüne kezzap atan kadının testi pozitif çıktı

Kahramanmaraş, eski erkek arkadaşı Gürkan K.'yi (45) yüzüne kezzap atarak yaraladığı için tutuklanarak cezaevine konulan Fatma Özdaş'ın (43), yapılan corona virüsü testi pozitif çıktı. Özdaş, cezaevinden hastaneye sevk edilirken, üzerine sıçrayan kezzaptan dolayı tedavi gördüğü Kayseri'den Kahramanmaraş'a getiren dört polis de karantinaya alındı.

Eski erkek arkadaşının yüzüne kezzap atan kadının testi pozitif çıktı

Olay, Milli Egemenlik Caddesi’ndeki bir iş yerinde 3 Haziran’da meydana geldi. Fatma Özdaş, iddiaya göre eski erkek arkadaşı Gürkan K.’nin yüzüne kezzap attı.

Gürkan K.’nin ağır yaraladığı olayda yanındaki Yılmaz K. (36) ile Fatma Özdaş da vücutlarına sıçrayan kezzapla yaralandı.

Kollarında ve göğsünde oluşan yanıklar nedeniyle Kayseri Şehir Hastanesi’ne sevk edilen Fatma Özdaş, tedavisi tamamlandıktan sonra 12 Haziran’da taburcu edildikten sonra, çıkarıldığı mahkemece ‘kasten yaralama’ suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

‘TESTİ POZİTİF ÇIKTI, POLİSLER KARANTİNAYA ALINDI’

Fatma Özdaş, cezaevine konulmadan önce corona virüsü testi de yapıldı. Test sonucu pozitif çıktı. Sonucun cezaevi yönetimine bildirilmesi üzerine Fatma Özdaş, önceki gün tedavisi için Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Öte yandan Fatma Özdaş’ı tedavisinin ardından Kayseri’den getiren ikisi kadın dört polis de evlerinde 14 gün süreyle karantinaya alındı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona Kadın Kahramanmaraş Kayseri Polis
Loading...