İYİ Parti’den ‘Bitlis’ uyarısı: COVID-19 yangını var karantina şart!

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Aytun Çıray 'Bitlis'te COVID-19 yangını var. Karantina şart' diyerek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı uyardı. İYİ Parti Bitlis İl Başkanı Ziya Yoldaş ise Bitlis Devlet hastanesinde tomografi cihazının çalışmadığını, ambulansların çevre hastanelere tomografi için hasta taşıdığını ileri sürerek "Üç tane vekil var, neredeler?" serzenişinde bulundu.

İYİ Parti’den ‘Bitlis’ uyarısı: COVID-19 yangını var karantina şart!

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, ‘Bitlis’te COVID-19 yangını var. Karantina şart’ diyerek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı uyardı.

İYİ Parti Bitlis İl Başkanı Ziya Yoldaş, seslerini duyurduğu için Aytun Çıray’a teşekkür ederek, “Bitlis Devlet hastanesi tomografi cihazı yaklaşık bir aydır arızalıdır ambulanslar durmadan tomografi için çevre hastanelere hasta taşıyorlar, millete ve milli servete yazık” dedi. Yoldaş, “Üç tane vekil var, neredeler?” diye sordu.

Vaka sayılarının 'endişe verici' olduğunu söyleyen Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü uyardı: Daha da yükseleceğini göreceğiz İlginizi Çekebilir Vaka sayılarının 'endişe verici' olduğunu söyleyen Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü uyardı: Daha da yükseleceğini göreceğiz Son dakika... Sağlık Bakanı Koca güncel corona virüsü verilerini açıkladı! İşte 11 Ağustos tablosu... İlginizi Çekebilir Son dakika... Sağlık Bakanı Koca güncel corona virüsü verilerini açıkladı! İşte 11 Ağustos tablosu...