Komünist Başkan Sözcü’ye konuştu: Gözümü hastanede açtım

Yeni tip corona virüsü (Covid-19) testi pozitif çıktığı için hastanede tedavi altına alınan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Komünist Başkan Sözcü’ye konuştu: Gözümü hastanede açtım

“Corona virüsü kuralına dikkat ettiğini, maskesiz dolaşmadığını” ifade eden Maçoğlu “Evde rahatsızlığım başlayınca hastaneye kaldırıldım, daha yeni bugün kendime geliyorum. İlk kez bugün ayağa kalkacak gücü kendimde hissettim” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlara da uyarılarda bulunan Maçoğlu, salgın süresince maskesiz sokağa çıkılmamasının ve sosyal mesafe kurallarına tam olarak uyum gösterilmesinin önemini vurguladı.

NE OLMUŞTU?
22 Haziran Pazar günü Erzincan'dan döndükten sonra önceki gece vücut sıcaklığı 39 dereceye ulaşan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, boğaz ağrısı şikayetiyle devlet hastanesine başvurmuştu. Numune alınan Maçoğlu'nun corona virüsü testi sonucu pozitif çıkınca tedavisine başlanmıştı.
Coronaya yakalanan Maçoğlu ile temaslı 4 başkan karantinada İlginizi Çekebilir Coronaya yakalanan Maçoğlu ile temaslı 4 başkan karantinada

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
CHP Corona Erzincan pazar Sağlık Sözcü Tunceli
Loading...