Köpeklerin bulduğu kafatasının kimliği belirlendi

Muğla'da iki ay önce çalıştığı tersanede köpekler tarafından bulunan bir kafatasının, yaklaşık 1 senedir kayıp olan boya ustası Mehmet Ali Koran'a ait olduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alınırken, Koran'ın öldürüldüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde arkadaşları ve ailesinin 24 Aralık 2019 tarihinde kayıp başvurusu yaparak bulunmasını istediği ve tersanelerde tekne boya ustası olarak çalışan 38 yaşındaKi Mehmet Ali Koran'ın öldürüldüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

AKUT Bodrum ekibi, polis ve jandarmanın yaklaşık üç hafta aradığı Koran bulunamamıştı.

KÖPEKLER KAFATASINI BULUP TERSANEYE GETİRMİŞTİ

Geçtiğimiz Temmuz ayında tersane bölgesindeki köpeklerin bir insana ait kafatasını bulup getirmesi ve tersane çalışanlarının polise bilgi vermesi ile polis tarafından genişletilen soruşturmada DNA analizi üzerinden yola çıkıldı.

DNA testlerinden çıkan sonuçta kafatasının Mehmet Ali Koran'a ait olduğu belirlendi.

4 KİŞİ GÖZ ALTINA ALINDI

Kotan'ın çalıştığı tersaneler bölgesinde 4 kişinin göz altına alınarak ilçe emniyet müdürlüğüne götürüldüğü belirtildi. Halen süren soruşturmada Kotan’ın öldürülerek İçmeler bölgesinde toprağa gömüldüğü iddia edildi. Gözaltına alınan kişilerin sorgulamalarının devam ettiği öğrenildi.

Çanakkale'de gölet havzasında 4 kafatası ve kemikler bulundu İlginizi Çekebilir Çanakkale'de gölet havzasında 4 kafatası ve kemikler bulundu Mağarada bulunan kafatası ve kemik parçalarıyla ilgili valilikten açıklama! İlginizi Çekebilir Mağarada bulunan kafatası ve kemik parçalarıyla ilgili valilikten açıklama!